مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » vpn چیست و چگونه کار میکند. و انواع vpn در موبایل.

vpn چیست و چگونه کار میکند. و انواع vpn در موبایل.

با سلام

v pn یک نرم افزار یا یک اپلیکیش در انواع گوشی های سامسومگ و هوای و شیامی و انواع کوشی های که سیستم عامل دارد کار میکند. البته حدود 10 الی 11 سال پیش vpn ها بر روی کامپیوتر ها به اسم پروکسی برای باز کردن شبکه های اجتماعی به اسم فیس بوک و تووییتر که در کشور های که دسترسی به اینتزنت را کم میردن استفاده میشود.

البته: امروزه با گسترش تکنولوزی و بزرگ شدن و زوی کار اومدن موبایل ها اکثز مردم اینتزنت را روی گوشی های خود دارند. که به راحتی میشود به وسیله سیم کارتی که دارند سریع ترین اینترنت به اسم 4g  که تکنولوزی ان خیلی سریعتر از انکه فکر کنی تو ایزان امد و رشد کرد استفاده کنند.

حالا میرسم به اصل مطلب:

vpn چیست؟

همان طور که گفتیم vpn نرم افزار یا اپلیکشنی هست که به شما اجازه میدهد سایت های که فیلتر شده است را باز کنید.

vpn چگونه کار میکند؟

وقتی شما روی نرم افزار یا اپلیکشن موبایل زدید این فیلتر شکن ip که شما روی خطی که دارید میرود دور میزند به ipهای امریکا وصل میشود و این باعث میشود شما مقداری کم به اینترنت اصلی وصل شوید. یعنی شما اینترنتی که کشور صادر کننده را میدهد دور میزنید و به اینترنت کشور اصلی یعنی امریکا که تولید کننده اینتزنت اصلی هست وصل میشوید. و بلاخره سایت ها و اپلیکیشن های که دوست دارید  باز میکند. مانند تلگرام:فیس بوک: توییترک و اخیران در ایران واتس اپ و اینستاگرام. ولی در کشور های اسلامی که به قواننین شرعی و دینی نظارت و مهم میباشد فیلتر کردن بخاطره اینکه بچه های زیر سن قانونی بعضی مساِل رعایت شود خیلی واجب و ضروری هست.

انواع vpn:

psiphon

la USA VPN

swing vpn

1.1.1.1

فیلتر شکن های هستند که میشود با استفاده از انها از نیت بدون محدودیت استفاده کرد بر روی گوش های هوشمند.

 

 

 

نویسنده: مهندس نقاش زاده

 

 

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952