مطالب داغ

Fifa Mobile Soccer

فیفا 17 از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول‌های بازی ایکس باکس و پلی استیشن است که نسخه موبایلی آن هم برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و ویندوز فون در دسترس است تا فوتبال دوستان روی گوشی‌های خود نیز به این بازی دسترسی داشته باشند. البته امسال EA تصمیم گرفته این اپلیکیشن را با نام Fifa Mobile Soccer منتشر کند تا این بازی کمی با نسخه کنسولی آن متفاوت باشد و تنها یک نسخه پورت شده برای موبایل به شمار نرود.

در آخرین نسخه از اپلیکیشنی که الکترونیک آرتز منتشر کرده است دو حالت حمله و لیگ برای کاربران قرار داده شده: حالت حمله که روی زدن گل بیشتر تمرکز دارد و حالت لیگ که می‌توان با انتخاب لیگ‌های مختلف به بازی در آنها پرداخت.

در فیفا موبال از 30 لیگ، 650 تیم فوتبال و 17 هزار بازیکن پشتیبانی می‌شود و کاربران می‌توانند به صورت رقابتی با دوستانشان در لیگ‌های مختلف بازی کنند. همچنین بازی‌های دوستانه نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است تا در کنار بازی‌های رقابتی بتوانند به صورت دوستانه نیز باهم بازی کنند.

این اپلیکیشن به صورت رایگان در گوگل پلی استور، ویندوز استور و اپ استور اپل منتشر شده است اما پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارد. اگر نمی‌خواهید در این بازی از این پرداخت‌ها استفاده کنید بهتر است از تنظیمات برنامه پرداخت‌های درون برنامه‌ای را غیر فعال کنید.
گالری تصاویر (5 تصویر )

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952