مطالب داغ
صفحه اصلی » بازی و برنامه » تریلر بازی Forza Horizon

تریلر بازی Forza Horizon

 

نسخه اول Forza Horizon به زودی به کار خود پایان می‌ دهد

اولین نسخه بازی بسیار محبوب Forza Horizon به زودی به کار خود پایان خواهد داد.

روز جمعه، وبلاگ رسمی بازی فورزا با انتشار پستی اعلام کرد که در تاریخ ۲۰ اکتبر، نسخه اول بازی فورزا هورایزون که در سال ۲۰۱۲ عرضه شده بود، به طور رسمی به کار خود پایان خواهد داد. این مسئله به این معنی است که بازی‌ای که ۴ سال پیش برای کنسول ایکس‌باکس 360 عرضه شده بود، در این تاریخ از روی ایکس‌باکس استور برداشته خواهد شد و دیگر گیمرها توانایی خرید آن را ندارند. با این حال کسانی که پیش از این تاریخ بازی را خریداری کرده‌اند، می‌توانند هر زمانی که قصد داشتند،‌ بازی را دانلود کنند. این نکته در مورد بسته‌های الحاقی بازی نیز صدق می‌کند.

این بازی چندی پیش نیز برای برنامه Games with Gold نیز عرضه شده بود. بازی Forza Horizon، از زمان انتشار خودش توانست موفقیت‌های بسیار زیادی را تجربه کند و توانست راه خود را از بازی شبیه‌ساز معروف مایکروسافت با نام Forza Motorsport جدا کند و به یک بازی سرگرم‌کننده رانندگی تبدیل شود.

جدیدترین قسمت این مجموعه نیز با نام Forza Horizon 3 در تاریخ ۶ مهر عرضه خواهد شد و مسیرهای بازی در کشور استرالیا قرار دارد.

منبع

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952