مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » 4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت

4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت

خودروهای الکتریکی به تدریج از جایگاه قابل قبولی در بازار خودرو جهان برخوردار شده و با پیشرفت فناوری در کنار ارائه باتری هایی قدرتمندتر که دامنه حرکت بیشتر را ممکن می سازند توجه خریداران بیشتری را به سوی خود جلب می کنند. اما در مقابل بازار موتورسیکلت های الکتریکی در حال حاضر چندان گسترده و بزرگ نیست. با این وجود، در ادامه قصد داریم چهار نمونه از برترین مدل های موجود در این بازار را معرفی کنیم.

لایتنینگ LS 218

4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت های الکتریکی

لایتنینگ موتور سایکلز مدعی است که مدل LS 218 سریع‌ترین موتورسیکلت تولید انبوه جهان است. به گفته لایتنینگ، این موتورسیکلت در صورتی که به خوبی آماده و تجهیز شده باشد توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 218 مایل در ساعت (351 کیلومتر در ساعت) را دارد. هنگامی که قصد ندارید با بیشینه سرعت لایتنینگ LS 218 حرکت کنید، با یک بار شارژ کامل باتری آن می توانید دامنه حرکت 100 مایل (161 کیلومتر) را پوشش دهید. موتورسیکلت الکتریکی لایتنینگ LS 218 برچسب قیمت پایه 39 هزار دلاری را یدک می کشد.

زیرو SR

4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت های الکتریکی

زیرو SR موتورسیکلت الکتریکی پیشرفته ای است که می تواند تجربه سواری هیجان انگیز همانند همتایان بنزینی خود را برای موتورسوار رقم بزند. با برچسب قیمت 14,395 دلار، زیروSR موتورسیکلت چندان ارزانی محسوب نمی شود اما با توجه به توانایی های خود پرداخت این هزینه را توجیه می کند. بنابر ادعای شرکت سازنده، با یک بار شارژ کامل باتری زیرو SRمی توانید دامنه حرکت 150 مایل (241 کیلومتر) را پوشش دهید و همچنین از گشتاور بالای آن بهره‌مند شوید. این موتورسیکلت در 3.3 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می رساند و توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 102 مایل در ساعت (164 کیلومتر در ساعت) را دارد. شرکت زیرو موتورسایکلز اپلیکیشنی را نیز ارائه کرده که از آن می توان برای مشاهده وضعیت شارژ باتری و میزان مصرف انرژی استفاده کرد. همچنین از این اپلیکیشن می توان برای برنامه ریزی حالت های سواری و تنظیمات عملکرد بهره برد.

انرجیکا اگو

4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت های الکتریکی

انرجیکا اگو همانند بسیاری از محصولاتی که ریشه در کشور ایتالیا دارند از طراحی ظاهری جذاب و زیبایی خیره کننده بهره می برد. البته برای در اختیار داشتن یکی از این زیباروهای ایتالیایی باید 34 هزار دلار پرداخت کنید. انرجیکا اگو توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 150 مایل در ساعت (241 کیلومتر در ساعت) را دارد و با یک بار شارژ کامل باتری مسافت 60 مایل (96 کیلومتر) را طی می کند. این موتورسیکلت الکتریکی تنها به 3 ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت 96 کیلومتر در ساعت دست یابد.

آلتا ردشیفت SM

4 محصول برتر در بازار موتورسیکلت های الکتریکی

آلتا موتورز ردشیفت SM شاید از زیبایی های ظاهری و جذابیت سه موتورسیکلت پیشین در این فهرست برخوردار نباشد اما گزینه مقرون به صرفه فوق العاده ای در دنیای موتورسیکلت های الکتریکی محسوب می شود که تجربه سواری با آن به واقع لذت بخش است. به گفته شرکت سازنده، ردشیفت SM توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 85 مایل در ساعت (137 کیلومتر در ساعت) را دارد و با یک بار شارژ کامل باتری دامنه حرکت 50 مایل (80 کیلومتر) را پوشش می دهد. آلتا ردشیفت SM برچسب قیمت 15,495 دلاری را یدک می کشد.

منبع : عصرایران

درباره سید شهروز پیشوا

کارشناس ارشد رسانه آل دیجی

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir