مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » گوشی هوشمندی از راه می رسد که هیچ دکمه‌ ای ندارد!

گوشی هوشمندی از راه می رسد که هیچ دکمه‌ ای ندارد!

کمپانی ها برای ارائه گوشی های هوشمند جدید خود، طراحی های زیبایی درنظر گرفته اند. درهمین راستا یک کمپانی گوشی هوشمند جدیدی را در دست طراحی دارد که هیچ دکمه ای به همراه نخواهد داشت.

کمپانی چینی Manta درحال تولید یک گوشی هوشمند است که ویژگی عجیبی دارد و آن این است که این گوشی هیچ دکمه‌ ای ندارد حتی دکمه معروف و محبوب home در بین گوشی های هوشمند تولیدی دیگر کمپانی ها!!!

در این دوره اکثر کمپانی ها سعی دارند تا ایده های جدیدی را در طراحی محصولاتشان به کار ببرند و همچنین می‌کوشند دکمه‌ های فیزیکی بر روی این گوشی‌ ها را به حداقل برسانند تا علاوه بر ارائه محصول زیبا و ساده، فضای کار بیشتری در اختیار کاربر قرار دهند.

کمپانی مانتا، نام این گوشی خود را Manta X7 گذاشته است و در تصاویری که از این محصول به بیرون منتشر شده، هیچ دکمه‌ای مشاهده نمی‌شود.

از اطلاعات منتشر شده از این گوشی هوشمند منحصربفرد، آن است که یک طرف این گوشی مجهز به نوار سنسوری است که می‌تواند برخورد انگشت کاربر را تشخیص دهد و پس از آن کار مشخصی را به انجام برساند، مثل گرفتن دستورهای صوتی.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir