مطالب داغ
صفحه اصلی » تکنولوژی » پیروزی اندروید 5 بر سیستم عامل iOS 8

پیروزی اندروید 5 بر سیستم عامل iOS 8

بررسی های جدیدی درمورد دو سیستم عامل برتر و محبوب موبایل انجام شده است که در کمال تعجب نسخه اندروید جدید لالی پاپ توانست بر سیستم عامل iOS 8 اپل برتری پیدا کند.

براساس بررسی مرکز تحقیقاتی Crittercism نشان می‌دهد که قطع ناگهانی برنامه های در حال اجرا در اندروید 5 کمتر از iOS 8 رخ می‌ دهد که میزان اختلال در اجرای برنامه ها در iOS 8 برابر با 2.18 درصد و در iOS 7‌ برابر با 2.02 درصد است که یک شکست برای اپل محسوب می شود. در مقابل میزان اختلال در اجرای برنامه ها در اندروید 5 برابر با 2.15 درصد است که اندکی کمتر از iOS 8  است.

نکته مهم در این بررسی مشخص شدن پیشرفت قابل ملاحظه اندروید در این زمینه است. در نسخه های قبلی اندروید و از جمله کیت کت میزان اختلال در اجرای برنامه ها برابر با 2.76 درصد بود که این درصد در نسخه های قدیمی تر آندروید بیش از این است.

بیشترین میزان اختلال در برنامه های همراه در میان گوشی های آیفون مربوط به آیفون 4S و آیفون 6 است که به طور اختصاصی برای مشترکان اپراتور وریزون طراحی شده اند. در میان گوشی های اندرویدی مطرح هم بیشترین میزان اختلال برنامه ها مربوط به گلکسی S5 و S III است.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952