مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » ويژگي هاي جديد Edge Sense اچ‌تی‌سی U11
اچ‌تی‌سی U11
اچ‌تی‌سی U11

ويژگي هاي جديد Edge Sense اچ‌تی‌سی U11

HTC خواهان اضافه کردن ویژگی‌های جدیدی به  Edge Sense  در اچ تي سي U11 است. درحالی‌که Edge Sense به‌تنهایی قابلیت جذابی بوده ولی باعث نشده که این شرکت تایوانی کاربردهای جدید و هیجان‌انگیزی را به آن اضافه نکند. اچ‌تی‌سی اعلام نموده که آماده دریافت ایده‌های کاربران بوده تا در به‌روزرسانی‌های بعدی، قابلیت‌های کاربردی را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

اچ‌تی‌سی در تلاش برای افزایش کاربرد Edge Sense در برخی اپلیکشن‌ها بوده که برای مثال کاربر با فشردن بدنه قادر به زوم کردن در ناحیه مخصوصی از نقشه است. مشابه این قابلیت در اپلیکیشن گوگل Photos نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند با فشردن بدنه عکس موردنظر را بزرگنمایی کنند.

Edge Sense

شاید یکی از جالب‌ترین کاربردهای جدید Edge Sense در اپلیکشن تقویم باشد. کاربر با فشردن بدنه می‌تواند تقویم را به حالت هفتگی و یا ماهانه تغییر دهد. خریداران این گوشی هوشمند می‌توانند با فشردن بدنه تماس‌های خود را پاسخ داده و یا آن‌ها را به اتمام برسانند. علاوه‌بر موارد قبل، ظاهرا اچ‌تی‌سی در تلاش برای خاموش کردن آلارم‌ها با فشردن بدنه است. در نهایت به احتمال زیاد این شرکت تایوانی در آینده قابلیت‌های بیشتری را به دستگاه خود اضافه خواهد کرد که ما درحال‌حاضر از آن‌ها بی‌خبریم.

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952