مطالب داغ
صفحه اصلی » بازی و برنامه » ورود دوباره سونی به بازیهای موبایلی

ورود دوباره سونی به بازیهای موبایلی

سونی قصد دارد تا در یک بازه زمانی ۱۸ ماهه بتواند بازی‌های موبایلی برای اندورید و سیستم‌عامل اپل بسازد.

به گزارش ایتنا از همشهری‌آنلاین، در حال حاضر کمپانی سونی مشغول توسعه دادن حداقل پنچ بازی موبایلی است که احتمالا تا ۱۸ ماه آینده این بازی‌ها منتشر می‌شود. بنا به گزارشات رسیده احتمالا این بازی‌ها ابتدا در آسیا و در اواخر سال ۲۰۱۸ قابل دسترس خواهد بود.

آشنایی با ۶ بازی تلفن‌های همراه
در ماه مارچ بود که کمپانی سونی اعلام کرد که رسما قصد دارد تا در توسعه بازی‌های موبایلی پیش‌قدم شود. این برای اولین بار نیست که کمپانی سونی برند خود را وارد بازی‌های موبایلی می‌کند.

در سال ۲۰۱۲ این کمپانی PlayStation Mobile را منتشر کرد که یک پلتفرم نرم‌افزاری است و اجازه می‌دهد به کاربرانی که گواهی استفاده یا به عبارتی دیگر اکانت استفاده از این پلتفرم را دارند بتوانند یک سری از بازی‌هایی که قبلا سونی آن را طراحی کرده را بازی کنند.

اما به دلیل عدم استقبال مناسب از این پروژه به سرعت کنسل شد. نکته دیگری که وجود دارد این است که رقیب همیشگی سونی یعنی کمپانی Nintendo امسال بازی به نام Miitomo را برای موبایل منتشر کرد. این بازی بر روابط اجتماعی انسان‌ها متمرکز شد و توانست محبوبیت بسیاری کسب کند.

حال باید دید که سونی می‌تواند در زمینه موبایل موفق شودیا خیر.

منبع : ایتنا

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952