مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » هواوی honor 9 – میان‌رده‌ای در پوست پرچمداران

هواوی honor 9 – میان‌رده‌ای در پوست پرچمداران

یخ : 1396/9/13

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

داستان ساب‌برند آنر در مجموعه به سال 2012 و در میانه ارائه پرچمداران از می‌گردد. در آن سال‌ها، هواوی آرام‌آرام با پر رنگ‌ کردن پرچمداران سری P به ایجاد تمایز با دیگر چینی‌های بازار پرداخته و از لحاظ قیمتی نیز به آهستگی در حال انتقال از رده ارزان‌ترین‌ها به سطح میانی بود. به عنوان اولین تجربه‌های این خانواده، محصولاتی با طراحی ساده و معمولی اما با امکانات بالاتر نسبت به هم‌ردیفان هواوی بودند که از نظر قیمتی نیز در جایگاه مناسب‌تری قرار داشتند.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

honor 3C

یکی دو سال بعد در اوائل سال 2014، خانواده honor حتی پرچمداران سری P را نیز به چالش کشیده بود و نمونه‌ای چون در مقایسه با که تنها یک ماه قبل از آن معرفی شده بود در زمینه پردازشی، حافظه داخلی و باتری در سطح بسیار بالاتری قرار می‌گرفت. سال 2014 را می‌توان سال شکوفایی honor دانست جایی‌که در این سال نزدیک به 7 گوشی از این ساب‌برند به بازار ارائه شد که دو مدل honor 6 و ر سطح بالا و مدل‌های مختلف و honor 4 در رده پائین و میانی قرار می‌گرفتند.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

honor 6

هواوی در همین حوالی با ارائه و پس از آن خود را به طور کلی از رده گوشی‌های چینی ارزان‌قیمت جدا کرد و از این لحظه به بعد به سطح قیمتی دیگر پرچمداران نزدیک شد این البته به معنای فراموش کردن رده پائین بازار و گوشی‌های خوش‌قیمتی که هواوی محبوبیت خود را مدیون آنها می‌دانست، نبود؛‌ مدل‌های مختلف سری Y،‌ تک‌ستاره‌های G و سری جدید nova به ترتیب از رده پایین تا سطح میانی را پوشش می‌دادند اما هنوز اختلاف زیادی از لحاظ امکانات مابین سری P‌ و Mate با دیگر تولیدات هواوی وجود داشت که این شکاف در سال‌های 2016 و 2017 با پیشرفته‌تر شدن هرچه بیشتر پرچمداران هواوی، حتی عمیق‌تر از گذشته نیز شد.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

هواوی نوا 2 پلاس

خانواده honor با اینکه در برخی موارد به هواوی‌های هم‌رده خود نزدیک است اما به خصوص در رده بالای بازار امکاناتی نزدیک به پرچمداران P و Mate ارائه می‌کند که در گوشی دیگری در این برند دیده نشده و از لحاظ قیمتی نیز اختلاف چندانی با پیشرفته‌ترین سری غیر پرچمدار هواوی یعنی سری nova ندارد. بدین‌ترتیب محصولات پیشرفته آنر را می‌توان به نوعی پرکننده فضای مابین سری نوا و پرچمداران P و Mate دانست که با وجود امکانات بالا، قیمت نسبتا مناسبی را نیز ارائه می‌کنند و امکان لمس بسیاری از امکانات پرچمداران را در یک طراحی زیبا فراهم می‌آورند.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir