مطالب داغ
صفحه اصلی » ترقند » منتظر نسخه واتساپی برای رایانه‌ها باشید

منتظر نسخه واتساپی برای رایانه‌ها باشید

منتظر نسخه واتساپی برای رایانه‌ها باشید

واتساپ
whatsapp

 

مرکز AndroidWorld در گزارش جدید خود اعلام کرد هم‌اکنون پروژه محرمانه‌ای برای توسعه ابزار پیام‌رسان اینترنتی  آغاز شده است تا به موجب آن نسخه ویژه این محصول مبتنی بر وب عرضه شود.
به گزارش بیزینس‌تودی، تکمیل نسخه وب از ابزار پیام‌رسان WhatsApp این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد تا بتوانند از این برنامه روی رایانه‌های شخصی خود استفاده کنند. «پائول دوروف» (Pavel Durov) از توسعه‌دهندگان ابزار پیام‌رسان Telegram نیز چندی پیش از دسترسی به کدهای مربوط به نسخه WhatsApp مبتنی بر وب خبر داده بود. در آخرین به‌روزرسانی WhatsApp که با نام V2.11.471 منتشر شد، در کدهای مربوط به WhatsApp Web اشاره شد.  علاوه بر این، بازیابی کدهای مذکور نشان داد سیستم ورود و خروج WhatsApp مبنی بر رایانه‌های شخصی و نمایش وضعیت آنلاین یا آفلاین کاربران روی رایانه تعبیه شده است. شرکت WhatsApp که از زیرمجموعه‌های فیس‌بوک محسوب می‌شود تاکنون هیچ گزارش رسمی در این زمینه منتشر نکرده است و تمام این اطلاعات بر حسب پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌های کارشناسان ارائه می‌شود. تمامی ابزارهای رقیب WhatsApp از جمله Viber،‌Telegram، WeChat و Line نسخه مبتنی بر رایانه‌های شخصی را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهند.

منبع: ایتنا

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir