مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » مقایسه واچ داگز 2 و GTA 5

مقایسه واچ داگز 2 و GTA 5

GTA 5 بهترین بازی سبک خود است یا واچ داگز 2؟ این سوال هزاران پاسخ خواهد داشت.

طرفداری – انتشار اولین نسخه از بازی واچ داگز با هدف سبقت از بازی GTA 5 بود. این هدف اما، هیچوقت محقق نشد و دو بازی، اختلاف بسیار فاحشی با هم داشتند. با این حال واچ داگز، پر از نوآوری های خلاقانه بود. سیستم هک جذاب، تفنگ های متعدد و شهر بزرگ شیکاگو از جذابیت های این بازی بودند. اما بزرگ ترین مشکل واچ داگز این بود که بر عکس GTA، نمی توانست بازیکن را درگیر داستان کند. ارتباط با آیدن پیرس، شخصیت نه چندان جالب واچ داگز تقریبا غیرممکن بود.

به گزارش THETECH52، نسخه جدید واچ داگز، با وجود فروشی کمتر از انتظار، قطعا می تواند رقیبی برای GTA باشد اما آیا می تواند آن را شکست دهد؟

جهان باز

GTA 5 و واچ داگز 2 هر دو بدون کمترین نقصی، دنیای خود را طراحی کرده اند. محیط هر دو شهر سان فرانسیسکو و لس سانتوس، بسیار بزرگ است. قطعا اینکه واچ داگز، از محیط حقیقی یک شهر در بازیش استفاده کرده است یک امتیاز مثبت، محسوب می شود.

سان فرانسیسکو پر از زیبایی است. هرگز چنین دقتی در طراحی شهرها ندیده بودیم. هیچ جایی بسته نیست و شما می توانید همه جا را بگردید. حتی درون ساختمان ها هم تمام جزئیات طراحی شده است؛ رنگ ها، راهروها، میزها، همه و همه بسیار دقیق طراحی شده اند.

GTA 5

آزادی بازیکن

در بازی های جهان باز، محدودیت بازی باید در کمترین سطح خود باشد.  شخصیت های بازی GTA 5 می توانند فعالیت های زیادی را خارج از جریان مراحل بازی انجام دهند؛ گلف بازی کنند، در بورس سرمایه گذاری کنند، دعوا کنند، مسابقه دهند، تنیس بازی کنند و… .

شاید در واچ داگز 2 فعالیت های زیادی برای تفریح وجود نداشته باشد اما ریموت کنترل سان فرانسیسکو دست شماست! هر موقع می توانید هرجایی را که می خواهید هک کنید. در واقع واچ داگز، می گوید بگذارید بازیکنان، خودشان مشخص کنند که می خواهند چگونه تفریح کنند؛ این به خلاقیت ذهن بازیکن، بستگی دارد.

واچ داگز 2

بازی چند نفره

بخش آنلاین GTA 5 بسیار پیچیده و راک استار، روی طراحی آن وقت زیادی گذاشته است. شما می توانید با بیش از 30 بازیکن دیگر در یک نقشه قرار بگیرید و فعالیت های زیادی را انجام دهید.

در واچ داگز 2، شما تنها می توانید با 4 بازیکن دیگر در یک نقشه قرار بگیرید و با هم رقابت کنید؛ رقابتی بر پایه هک کردن.

pes2018

جمع بندی

هر دو بازی از دو زاویه متفاوت، به جهان نگاه می کنند و شاید یک انتخاب بین این دو بازی، کمی سلیقه ای شود. شما هنوز می توانید بازی های جهان باز دیگر را هم امتحان کنید.  واچ داگز 2 مراحل درگیرکننده و جذابی دارد اما لذت واقعی بازی، وقتی است که در شهر، به اکتشاف می پردازید؛ البته طراحی مراحل در GTA 5 هنوز هم بی رقیب است.

درباره امیر حسین بابایی

امیرحسین بابایی هستم یکی از بازاریابان اینترنتی و یکی از کسانی که به راحتی از اینترنت کسب درامد میکنه من به تازگی فعالیتم رو با ال دیجی شروع کردم و امید وارم بتونم با این سایت همکاری مفید وخوبی داشته باشم .

اینو دیدی؟

معرفی Nokia C1 Plus – ارزان‌قیمت‌ترین گوشی 4G با برند نوکیا

طی سال‌های اخیر، کمپانی فنلاندی HMD Global (صاحب امتیاز نوکیا) با در پیش گرفتن استراتژی موتورولا (عرضه اسمارت‌فون …

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir