مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » بررسی و مقایسه » مایکروسافت برای همیشه نام نوکیا را پاک خواهد کرد

مایکروسافت برای همیشه نام نوکیا را پاک خواهد کرد

مایکروسافت برای همیشه نام نوکیا را پاک خواهد کرد

Microsoft Lumia 535

مایکروسافت امروز به طور رسمی نام Microsoft Lumia را به جای Nokia برای محصولات ویندوزفونی خود اعلام کرد. غول نرم‌افزاری دنیا به زودی از گوشی جدیدش با برند لومیا پرده‌برداری خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود تا چند روز آینده نام نوکیا از روی سرور تمام سایت‌های موبایل برداشته و با مایکروسافت لومیا جایگزین شود.


درحالی برند نوکیا توسط لومیا کنار گذاشته می‌شود که هنوز ۱۰ سال تا پایان تعهد مایکروسافت به نوکیا مبنی بر استفاده از برند نوکیا بر روی تمام محصولات هوشمند خود باقی مانده است. Tula Rytila معاون ارشد بازاریابی تلفن همراه مایکروسافت در این‌باره می گوید: ما تنها این توافق را برای چند دستگاه نوکیا داده‌ایم و شامل دستگاه‌های دیگر تولیدی نمی‌شود.
فروش سه ماهه قبل مایکروسافت تعداد ۹.۳ میلیون دستگاه لومیا را نشان می‌دهد که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل با رشد ۰.۵ میلیونی مواجه بوده است. این در حالی است که مایکروسافت با تغییر نام برند نوکیا با چالش بیشتری برای رقابت با اندروید و iOS روبرو خواهد بود.

منبع: پی سی نیوز

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir