مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » لپ‌تاپ‌های این روزهای بازار

لپ‌تاپ‌های این روزهای بازار

شگفت انگیز: درصورتی که قصد خرید یک لپ تاپ جدید را دارید، انتخاب یک محصول مناسب از میان انبوهی از لپ تاپ ها از برندهای مختلف و با ویژگی های متفاوت کار دشواری است. در انتخاب یک لپ تاپ مناسب، پارامترهای مختلفی از جمله اندازه صفحه نمایش، وزن دستگاه و قدرت پردازش آن موردبررسی قرار می گیرد. به گزارش فارنت، در ابتدای امر این نکته را باید یادآور شویم که فهرست قیمت های ارائه شده براساس چندین منبع تهیه شده و ممکن است با بازار شهری که شما در آن ساکن هستید کمی اختلاف داشته باشد.
اپل مک بوک ۲۰۱۵
این محصول هم اکنون با رنج قیمت سه میلیون و ٨٣٠ تا چهارمیلیون و ٢٥٠ تومان در بازار به فروش می رسد. صفحه نمایش این دستگاه باریک ترین در بین همه مک بوک هایی است که تابه حال تولید شده و تنها ۰.۸۸ میلی متر ضخامت دارد.
لپ تاپ های این روزهای بازار
اپل مک بوک ایر ۱۳ اینچی
این محصول هم اکنون با رنج قیمت سه میلیون و ٩٥٠ تا چهارمیلیون و ١٥٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. نسل جدید MacBook Air در دو مدل ۱۱ و ۱۳ اینچی تولید و عرضه شده اند.
لپ تاپ های این روزهای بازار
اچ پی اسپکتری ایکس ۳۶۰
این محصول هم اکنون با رنج قیمت دومیلیون و ٧٠٠ تا دومیلیون و ٩٠٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. در طراحی و ساخت این محصول از مهندسان مایکروسافت نیز کمک گرفته شده است.
لپ تاپ های این روزهای بازار
دل اکس پی اس ۱۳
این محصول هم اکنون با رنج قیمت چهارمیلیون و ٤٠٠ تا چهارمیلیون و ٦٠٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. کم کردن حاشیه صفحه نمایش نهایتا منجر به کاهش سایز و وزن این دستگاه شده است.
لپ تاپ های این روزهای بازار
ام اس آی جی تی
این محصول هم اکنون با رنج قیمت حداکثر هفت میلیون و ٢٥٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. MSI در لپ تاپ های سری G خود از طراحی Stealth استفاده کرده که از طراحی هواپیمای نظامی F-١١٧ الهام گرفته شده است.
لپ تاپ های این روزهای بازار
ایسوس جی ٧٥٠
این محصول هم اکنون با رنج قیمت حداکثر تا چهارمیلیون و ٦٥٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. لپ تاپ G٧٥٠JZ از لحاظ عملکرد سخت افزاری یک دستگاه قدرتمند شمرده می شود.
لپ تاپ های این روزهای بازار
الین ویر ام ۱۸
این محصول هم اکنون با رنج قیمت شش میلیون و ٨٥٠ هزار تا هفت میلیون تومان در بازار به فروش می رسد. آنچه به این لپ تاپ تمایز می بخشد، تقویت کننده گرافیک آن است.
لپ تاپ های این روزهای بازار
ریزر بلید ۲۰۱۵
این محصول هم اکنون با رنج قیمت هفت میلیون و ٨٥٠ تا هشت میلیون و صد هزار تومان در بازار به فروش می رسد. این محصول را می توان به راحتی یکی از بهترین لپ تاپ هاي مخصوص بازی دانست. پردازنده مرکزی اینتل Core i٧ و هشت گیگابایت ظرفیت RAM از نوع DDR٣، به همراه ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی از نوع SSD با هم یک ابرلپ تاپ مخصوص بازی و پردازش های سنگین را خلق کرده اند.
لپ تاپ های این روزهای بازار
دل اکس پی ۱۳
این محصول هم اکنون با رنج قیمت دومیلیون و ٤٥٠ تا دومیلیون و ٨٠٠ هزار تومان در بازار به فروش می رسد. در این دستگاه از پردازنده های نسل پنجم شرکت اینتل بهره گرفته شده است تا نهایتا بنابر گفته شرکت دل با یک بار شارژ دستگاه، بتوانید تا ۱۵ ساعت از آن استفاده کنید.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952