مطالب داغ
صفحه اصلی » بازی و برنامه » فیفا 2017 موبایل بروزشد

فیفا 2017 موبایل بروزشد

شرکت EA توجه ویژه به هواداران بازی FIFA دارد و در این راستا یک به‌روزرسانی ویژه برای نسخه موبایلی بازی FIFA 2017 ارایه کرده است تا قابلیت‌های جدید را در اختیار بگیرید.

 این به‌روزرسانی به صورت همزمان برای سیستم‌های عامل اندروید، iOS و ویندوز ۱۰ ارایه شده است و درحالی که کاربران اندروید و iOS هم‌اکنون می‌توانند آن را در اختیار بگیرند، کاربران ویندوزی می‌بایست یک هفته منتظر بمانند.

نخستین و مهم‌ترین تغییر ایجاد شده روی بازی مذکور این است که گیم پلی در آن بهبود یافته و سرعت بازی بهتر شده است. در این نسخه جدید کنترل توپ و هدف‌گیری باری انواع شوت‌ها بهتر شده است و کارشناسان شرکت EA از زمانی که نسخه FIFA 2017 روی کار آمد، در تلاش بودند قابلیت‌های مذکور ار ارتقا دهند.

fifa-2017-mobile-2

قابلیت Attack Mode در این بازی ارتقا یافته است که در آن می‌توان تاکتیک‌های حضور در بازی، نحوه شوت زدن و چیدمان بازیکنان را بهتر از قبل تنظیم کرد. شرکت EA همچنین در این بخش میزان سختی بازی را هم افزایش داده است تا در صورت تمایل کاربران، مهارت آنها بهتر سنجیده شود.

در بخش گرافیکی نیز این بازی قابلیت‌های جدید را شامل می‌شود و امکانات بصری بیشتری برای آن در نظر گرفته شده است.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952