مطالب داغ
صفحه اصلی » متفرقه » شرکت سونی پیام‌رسان پلی‌استیشن را برای iOS و Android منتشر کرد

شرکت سونی پیام‌رسان پلی‌استیشن را برای iOS و Android منتشر کرد

بخش سرگرمی‌های دیجیتال سونی امروز در وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرد که کاربران پلتفرم‌های iOS و اندروید از امروز می‌توانند اپلیکیشن پیام‌رسان پلی‌استیشن را دانلود کرده و از آن برای برقراری ارتباط با دوستان و دیگر بازیکنان استفاده کنند.

برقراری ارتباط با دوستان و فرستادن پیغام برای آنها، یکی از اعمالی است که در صدر لیست کارهای بازیکنان قرار دارد. سونی پیش از این، اپلیکیشن مخصوص شبکه پلی‌استیشن را برای دستگاه‌های اندرویدی و iOS عرضه کرده بود که بخشی از عملکرد آن مربوط به فرستادن پیغام به دوستان بود. با این حال این اپلیکیشن آن‌چنان سریع و پاسخگو نبود.

psm.0.0 7280b


به همین دلیل سونی امروز یک اپلیکیشن پیام‌رسان مخصوص شبکه پلی‌استیشن برای دستگاه‌های اندروید و iOS منتشر کرد. در این اپلیکیشن می‌توانید لیست دوستان خود را به ترتیب حروف الفبا یا آنلاین بودن‌شان ببینید. همچنین می‌توانید برای دوستان خود استیکر بفرستید یا فایل ارسال کنید. 

 یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن این است که می‌توانید با دوستان مورد نظر خود گروه تشکیل داده و در آن به گفتگو بپردازید. سخت بودن ارسال پیغام با پلی‌استیشن 4 و همچنین کند بود اپلیکیشن پلی‌استیشن می‌تواند دلایل خوبی برای استفاده از این پیام‌رسان باشد. 

درباره مهندس محمد ندری

تحصیلات:کارشناسی الکترونیک دارای مدرک آکادمی شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952