مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » شارژر آيفون 8 چگونه است؟
آيفون 8
آيفون 8

شارژر آيفون 8 چگونه است؟

شایعه جدید و جالبی که هفته پيش در سايتهاي خبري منتشر شد، حاکی از آن بود که کمپانی اپل قصد دارد در جعبه آيفون 8 شارژر 10 واتی با رابط USB Type-C قرار دهد.

این شایعه می‌تواند تاییدکننده این موضوع باشد که آی‌فون جدید از شارژر سریع‌تری پشتیبانی خواهد کرد، اما گزارشی از مینگ چی کو، تحلیل‌گر KGI، این شایعه را نقض می‌کند.

براساس این گزارش، کو می‌گوید که تمامی آی‌فون‌های تولیدشده در سال 2017 با شارژرهای 5 واتی عرضه خواهند شد. این تقریبا همان چیزی است که اپل در طول سال‌ها ارائه کرده، پس نتیجه می‌گیریم تغییری در کار نخواهد بود.

بااین‌حال کو معتقد است که تفاوت آی‌فون 8 در به‌کار گرفتن USB-C برای بهره‌وری بیشتر و شارژ سریع‌تر است. اما این تنها تغییر ایجاد شده است و مابقی گوشی‌های کمپانی اپل با کابل روشن USB-A عرضه خواهند شد.

آی‌فون 8

علاوه‌بر همه این‌ها، کو می‌گوید که شارژ بی‌سیم یک آپشن جداگانه برای آی‌فون بوده و به‌صورت یک ویژگی پیش‌فرض برای آن‌ها وجود ندارد. کو معتقد است به دلیل شارژ وایرلس، نسل‌های بعدی آی‌فون با بدنه‌ای شیشه‌ای با قاب‌های فلزی عرضه خواهند شد تا این فناوری را بهتر ارائه دهند.

شارژ وایرلس مورد استفاده در آی‌فون‌های بعدی از نوع القایی بوده که در مقابل شارژ بی‌سیم “واقعی” قرار می‌گیرد. مینگ چی کو در گزارشات خود نهایت دقت را به‌خرج می‌دهد، پس می‌توان به این گزارش اعتماد کرد.

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952