مطالب داغ
صفحه اصلی » آموزشکده آل دیجی » سه ترفند حرفه اي براي بازي كلش رويال
clash-royale-6
clash-royale-6

سه ترفند حرفه اي براي بازي كلش رويال

کمپانی فنلاندی سوپرسل وقتی عرصه را برای خود تنگ دید تصمیم به‌ ساخت بازی جدیدی گرفت. گیمی الهام گرفته از کلش‌ آو کلنر و توام با کارت‌ها! دشما و حریف روی هم شش‌ قلعه دارید. قلعه‌میانی دژ‌ پادشاه (King Tower) نام دارد و مهم‌ترین قلعه است. شما باید سعی کنید دژهای حریف را نابود کنید تا در نبرد برنده شوید.

در این بازی باید نبردها را یکی پس‌ از‌ دیگری ببرید تا صندوقچه‌های بیش‌تری جمع کنید. از درون این صندوقچه‌های جادویی کارت‌هایی گیرتان می‌آید که می‌توانید آن‌ها را در نبرد استفاده کنید.

با بردن هر نبرد شما یک عدد صندوقچه، اندکی پول و مقداری کاپ می‌گیرید. هر‌چه کاپ‌تان را بالا ببرید، سرزمین‌های جدیدتری را کشف می‌کنید! سرزمین‌های جدید مملو‌ از کارت‌ها و سرباز‌های خارق‌العاده هستند که شما را در مسیر پیروزی پیش می‌برند.

کارت‌های کلش رویال به چهار دسته تقسیم می‌شوند: معمولی (Common)، نادر (Rare)، حماسه‌ای (Epic) و افسانه‌ای (Legendary). همان‌طور که از اسم‌های این کارت‌ها پیداست شانس گرفتن این سربازها به‌ترتیب (از راست به چپ) کم می‌شود.

با هر‌ آپدیت بزرگ سوپرسل این بازی با‌ تغییرات بزرگ و کوچکی همراه می‌شود. از اضافه‌شدن یک سرزمین جدید بگیر تا فعال‌شدن کارت‌های تر و تازه!

در این بین اگر شما ترفندهایی را بلد باشید، حتما موفق‌تر خواهید بود.

آیا نبردها را می‌بازید؟

آیا کاپ‌تان کم شده است؟

آیا در دنیای کلش رویال تازه‌کار هستید؟

می‌خواهید کارت‌های کمیاب را کشف کنید؟

 

چگونه جلوی ارتش‌های حریف را بگیریم؟

در نبرد وقتی حریف سربازهای زیادی با اکسیر‌ کم یا زیاد را در صحنه‌نبرد خالی می‌کند به آن ارتش می‌گویند. اگر جلوی این را نگیرید در چشم‌ برهم‌زدنی نتیجه بازی 3-0 به‌نفع حریف تمام می‌شود.

این ارتش ممکن است یک دسته مینیون باشد یا گابلین‌های فسقلی یا حتی روح‌های آتشین! بربرهای خون‌خوار یا لشکر‌ اسکلت هم می‌توانند تشکیل یک ارتش قدرتمند را بدهند.

اگر می‌خواهید از نابود‌شدن قلعه‌های خود در مقابل این ارتش‌ها جلوگیری کنید، تنها راه شما استفاده کلیدی از چند کارت است. اگر با یک دسته‌ مینیون، گابلین، روح‌های آتشین یا لشکر‌ اسکلت رو‌ در‌ رو شدید تنها راه‌حل منطقی استفاده ار دو کارت تیر و زپ است. این کارت‌ها به‌دلیل کم‌خرج‌بودن توسط خیلی از گیمرهای حرفه‌ای استفاده می‌شوند.

اگر در مقابل یک گروه بربرهای عصبانی و قبراق قرار گرفتید، توصیه ما استفاده از کارت‌های گلوله آتشین، روح‌های آتشین و جلاد است. این سربازها مقرون‌ به‌صرفه هستند و سرباز‌های حریف را تار و مار می‌کنند!

اگر آدم خوش‌شانسی هستید و کارت‌های افسانه‌ای دارید، ما استفاده از دو کارت پرنسس و کنده (Log) را در‌ مواجه با ارتش‌ها پیشنهاد می‌کنیم.


چگونه صندوقچه افسانه‌ای بگیریم؟

همان‌طور که کارت‌ها نوع‌های متفاوتی دارند، صندوقچه‌ها هم از این قاعده پیروی می‌کنند.

ما پنج نوع از مهم‌ترین آن‌ها را نام می‌بریم:

صندوقچه‌ غول (Giant Chest)، صندوقچه جادویی (Magical Chest)، صندوقچه فوق‌العاده جادویی (Super Magical Chest)، صندوقچه حماسه‌ای (Epic Chest) و صندوفچه افسانه‌ای (Legendary Chest).

هریک از این صندوقچه‌های اسرارآمیز کارت‌هایی در‌ دل خود دارند اما صندوقچه افسانه‌ای «یک» کارت می‌دهد و شاید همان سبب موفقیت شما بشود.

کارت افسانه‌ای!

ناگفته نماند اگر بتوانید این صندوفچه را بگیرید با اولین بردتان یک صندوقچه حماسه‌ای هم دریافت می‌کنید!

با کم‌کردن حدود دویست یا سیصدتا کاپ (به‌صورت ماهرانه که بازی نفهمد که از عمد کاپ کم می‌کنید) شاید یک صندوقچه افسانه‌ای بگیرید.

اگر چند‌‌ وقت (حدود چند‌ هفته) هیچ‌کاری در بازی انجام ندهید، شانس‌‌ گرفتن این صندوقچه خارق‌العاده بالا می‌رود.

اگر ول‌خرج نیستید و می‌توانید جم (Gem) جمع کنید این صندوقچه به‌راحتی در قسمت مغازه (Shop) قابل‌ دسترسی است.

و‌ اما راحت‌ترین و سریع‌ترین راه دست‌ یافتن به این دردانه؛ «پول خرج‌کردن» است!


چگونه جلوی غول و خوک‌سوار را فقط با توپ (Cannon) بگیریم؟

وقتی حریف یک حمله تمام‌عیار با کارت‌های قدرتمندی چون غول و خوک‌سوار را علیه‌تان آغاز می‌کند. شما تنها با یک ارابه توپ می‌توانید جلوی آن را بگیرید!

توپ را باید جایی‌ بین دو قلعه‌کناری و نزدیک دژ‌‌ پادشاه قرار دهید البته محدوده غول و خوک‌سوار را هم درنظر داشته باشید. اگر این کار را به‌درستی انجام دهید غول و خوک‌سوار حواسشان پرت می‌شود و به‌صورت احمقانه‌ای به‌سمت توپ حرکت می‌کنند.

آن جاست که هر دو‌‌ قلعه‌‌‌کناری شروع به حمله‌کردن به غول و خوک‌سوار بخت‌ برگشته می‌کنند (با تکرار و تمرین این‌‌کار را یاد می‌گیرید)!

توپ فقط 3‌ اکسیر از کل 10 اکسیر شما استفاده می‌کند این در‌حالی است که حریف شما حداقل برای حمله 4 اکسیر خرح می‌کند. پس اجازه داریم که بگوییم «توپ کارتی به‌صرفه است».

استفاده از این کارت دوست‌ داشتنی استراتژی خوبی است که می‌تواند زمینه مقابل‌ به‌مثل را فراهم کند.


با یادگرفتن این 3 ترفند قادرید نبردها را ببرید، به کاپ‌های‌تان اضافه کنید، سرزمین‌های جدید را کشف کنید و تبدیل به «مارکوپولو» بشوید! این بازی زیبا را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952