مطالب داغ
صفحه اصلی » متفرقه » رونمایی باندل جدید ps4

رونمایی باندل جدید ps4

سونی از باندل بسیار زیبای اسپایدرمن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد

سونی به‌تازگی از باندل جدیدی برای کنسول پلی‌استیشن 4 با تم بازی اسپایدرمن رونمایی کرده که جلوه بسیار زیبایی دارد. با گیم‌نیوز در ادامه خبر همراه باشید.

سنت عرضه محدود باندل‌های متفاوت از کنسول‌ها با نقش و نگار‌های جذاب مربوط به یک بازی خاص و همچنین یک نسخه آن بازی و موارد بیشتر مدت زیادی است که میان تولیدکنندگان سخت‌افزار این صنعت وجود دارد. امروزه اما می‌بینیم که عرضه این باندل‌ها کمتر در دستور کار شرکت‌ها قرار می‌گیرد. مایکروسافت بیشتر به تولید نسخه‌های خاص و محدود به منظور جوایز مسابقات مختلف می‌پردازد و آن‌ها را به صورت تجاری عرضه نمی‌کند. حال سونی با اعلام عرضه یک باندل جدید با محوریت بازی مورد انتظار خود، نشان داده که همچنان به این سنت حسنه پایبند است.

باندل جدید PS4

این باندل که شامل کنسول پلی‌استیشن 4 و یک دسته، هر دو به رنگ قرمز و نقش عنکبوت معروف اسپایدرمن، و یک نسخه از بازی بسیار مورد انتظار اینسومنیاک گیمز است، از ۷ شهریور قابل خریداری خواهد بود. قیمت آن نیز ۳۹۹ دلار تعیین شده است.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.