مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » رونمایی از طرح مفهومی لپتاپ تاشوی لنوو موسوم به ThinkPad
lenovo
lenovo

رونمایی از طرح مفهومی لپتاپ تاشوی لنوو موسوم به ThinkPad

چند سالی است که نمایشگرهای انعطاف پذیر را در رویدادهای مختلف سالانه می بینیم اما فعلاً به جز در چند محصول نه چندان موفق، مانند موبایل LG G Flex، حضور فناوری مذکور را در بازار به صورت جدی مشاهده نکرده ایم.

به گزارش کلیک، چند سالی است که نمایشگرهای انعطاف پذیر را در رویدادهای مختلف سالانه می بینیم اما فعلاً به جز در چند محصول نه چندان موفق، مانند موبایل LG G Flex، حضور فناوری مذکور را در بازار به صورت جدی مشاهده نکرده ایم.

بدنه این ThinkPad بدون لولا و انعطاف پذیر است. حال خبر می رسد لنوو دیروز طی رویدادی که در شهر نیویورک برگزار کرده، کانسپتی از یک لپتاپ انعطاف پذیر از سری «ThinkPad» را به حضار نشان داده است. دستگاه مورد بحث که هنوز یک طرح اولیه محسوب می شود، نمایشگر و کیبوردی یکپارچه داشته و از قلم استایلوس پشتیبانی می کند. البته مهمترین ویژگی این لپتاپ، بدنه بدون لولا و منعطف آن است که حداقل طبق طرح موجود، خیلی راحت تا می شود.

thinkpad

لپتاپ لنوو به فرمان های صوتی بسیار وابسته بوده و بر اساس اظهارات کمپانی، با استفاده از مواد پیشرفته و تکنولوژی های جدید صنعت نمایشگر ساخته خواهد شد. در ضمن محصول مورد بحث از قابلیت «همیشه روشن» نیز برخوردار بوده و برای تعامل با کاربر از فناوری های هوش مصنوعی نیز بهره خواهد برد.

لازم به ذکر است که لنوو پیش از این نیز محصولاتی مانند تبلت انعطاف پذیر و تلفن همراه مچی را نیز معرفی کرده بود که نشان از عزم کمپانی چینی برای تولید محصولات تاشو دارد. اما با توجه به فناوری های موجود، احتمالاً چند سالی با یک محصول نهایی قابل استفاده فاصله خواهیم داشت.

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952