مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » رونمایی از تعرفه جدید مکالمات سیم‌کارت دائمی ایرانسل
custom rom
custom rom

رونمایی از تعرفه جدید مکالمات سیم‌کارت دائمی ایرانسل

شرکت ایرانسل روز گذشته در مراسمی در دفتر این شرکت در تهران از نرخ جدید تعرفه مکالمات سیم‌کارت دائمی آی‌سیم این برند پرده برداشت؛ ‌این نرخ تعرفه جدید به گفته ایرانسل پایین‌ترین نرخ مکالمات سیم‌کارت‌های دائمی در ایران به حساب می‌آید. در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران ایرانسل و خبرنگاران رسانه‌های جمعی برگزار شد علاوه بر کاهش نرخ تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی آی‌سیم، قیمت این سیم‌کارت‌های دائمی نیز کاهش یافت. در این مراسم همچنین از مودم جدید ترکیبی شرکت ایرانسل با پشتیبانی همزمان از شبکه LTE پرتابل و TD-LTE نیز رونمایی شد. برای برخی دیگر از سرویس‌های شرکت ایرانسل نیز در جریان این رویداد بعضی تغییرات قیمتی اعلام شد.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

باقر صمدی مدیرکل بازاریابی ایرانسل نخستین سخنران این مراسم بود که ابتدای سخنان خود آماری در مورد شبکه پهن باند شرکت ایرانسل در گسترده کشور ارائه کرد.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

طبق آمار ارائه شده توسط صمدی در حال حاضر بیش از 28 میلیون مشترک دیتا از خدمات ایرانسل استفاده می‌کنند و این شرکت در نسل دوم ارتباطات با پوشش 85.9 درصدی و 49 میلیون مشترک فعال، در نسل سوم با 21.2 میلیون مشترک فعال و در نسل 4 با 6 میلیون مشترک به ارائه خدمات مشغول است. ایرانسل در حال حاضر 476 شهر و دهستان همراه با 3,807 نود نسل 4.5 را نیز به خدمات خود تا به امروز افزوده است.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

مدیر بازاریابی ایرانسل در ادامه سخنان خود در معرفی بیشتر سیم‌کارت دائمی این شرکت موسوم به آی‌سیم از مزایایی همچون «نرخ مکالمات یکسان برای تمام خطوط شبکه‌های ارتباطی داخل کشور، اطلاع‌رسانی بابت هزینه تماس، رومینگ مکالمه و دیتا بدون احتیاج به پرداخت سپرده، مرکز تماس اختصاصی 900 و بالاترین حد اعتبار و امکان افزایش حد اعتبار تا سقف دلخواه» یاد کرده و شیوه‌های پرداخت و خرید متنوع این سیم‌کارت را برشمرد.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

صمدی در ادامه تعرفه جدید مکالمه با سیم‌کارت دائمی آی‌سیم ایرانسل را 333 ریال به ازای هر دقیقه (5.55 ریال در هر ثانیه) اعلام کرد که این تعرفه برای تماس با کلیه خطوط ارتباطی کشور بوده و هزینه دیگری به آن جهت تماس با شبکه‌های دیگر افزوده نمی‌شود.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

جدا از این تعرفه جدید، قیمت سیم‌کارت‌های دائمی آی‌سیم ایرانسل نیز به 60 هزار تومان کاهش پیدا کرد که جدا از خرید نقدی امکان تهیه اعتباری این سیم‌کارت به صورتی 30 هزار تومان نقدی و مابقی در 3 قسط ده هزار تومانی در عرض شش ماه نیز فراهم است.

Irancell New Price and Promotions for Post Paid Sim Cards

برای کاربرانی که از این تاریخ به بعد اقدام به تهیه سیم‌کارت دائمی آی‌سیم نموده یا سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل یا اینکه از طریق ترابرد به شبکه ایرانسل بپیوندند 1 ماه مکالمه درون شبکه‌ای رایگان همراه با 20 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه در نظر گرفته شده است. از ماه دوم نیز هر ماه یک گیگابایت اینترنتِ همراهِ هدیه با اعتباره 30 روزه به مدت 6 ماه در اختیار این کاربران قرار می‌گیرد

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952