مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » تبلت » روش نگهداری تبلت

روش نگهداری تبلت

بعد از خرید تبلت برای عمر بیشتر نکات زیر را رعایت کنید:

1- بعد از روشن کردت تبلت از آن استفاده میکنیم تا شارژ باطری نزدیک 4 درصد شود سپس تبلت را به شارژر متصل کرده و تبلت را خاموش کنید پس از ظاهر شدن علامت باطری و مطمئن شدن از اتصال شارژر تبلت را به مدت 5 ساعت شارژ نمایید.

2- هیچگاه از تبلت در حال شارژ استفاده نکنید.

3-تاچ تبلت ها معمولا در برابر ضربه بسیار آسیب پذیر تر از گوشی ها می باشند و با یک ضربه کوچک دچار شکستگی میشوند میتوان برای کم کردن شانس شکستن از گاردها و کیف های موجود در بازار استفاده کرد.

4- از نصب برنامه ها و بازیهای اضافه بر روی تبلت که باعث کندی عملکرد میشوند بپرهیزید و فقط برنامه های مورد نیاز را نصب نمایید.

5-از خاموش گذاشتن تبلت بیش از دو روز خودداری کنید که باعث خوابیدن باطری میشود تبلتها مثل گوشی میتوانند همیشه روشن باشند.ودر حالت صفحه خاموش باقی بمانند.

6-اگر حافظه ضعیفی دارید از گذاشتن رمز و الگو اجتناب کنید.

7-هیج گاه با انگشتان خیس و نمدار با تبلت کار نکنید.

توجه داشته باشید عدم رعایت نکات فوق بیست الی دویست هزار تومان هزینه روی دست شما میگذارد.

مطلب اختصاصی رسانه آل دیجی

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir