مطالب داغ
صفحه اصلی » ترقند » راهی ساده برای انتقال فایل در اندروید

راهی ساده برای انتقال فایل در اندروید

راهی ساده برای انتقال فایل در اندروید

 

اندروید
اندروید

اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید و می‌خواهید فایل‌های روی تبلت یا گوشی خود را به کامپیوترتان انتقال دهید و به سیم USB مخصوص این کار هم دسترسی ندارید اصلا نگران نباشید؛ چراکه اپلیکیشن کاربردی AirDroid کار را برایتان آسان می‌کند.
به‌عنوان یک کاربر اندرویدی با نصب این اپلیکیشن بدون نیاز به کابل مخصوص فایل‌ها و اطلاعاتشان را از  دستگاه‌های دیجیتالی اندرویدی به کامپیوترشان جابه‌جا کنند. در واقع با کمک AirDroid به راحتی می‌توانید به تمام محتوای گوشی یا تبلت  خود از روی مرورگر وب کامپیوتر دسترسی داشته باشید. فقط کافی است که کامپیوتر و موبایلتان از یک شبکه Wi-Fi برای اتصال به اینترنت استفاده کند. پس از نصب این نرم‌افزاربرنامه را اجرا کنید، در همان شروع دکمه Start  پیش روی شما به نمایش گذاشته می‌شود. بعد از زدن این دکمه نرم‌افزار به شما یک  آی‌پی آدرس و یک رمز عبور می‌دهد. ابتدا آی‌پی آدرس را در مرورگر خود وارد کنید و بعد از آن برنامه از شما رمز عبور می‌خواهد. رمزی را که در موبایل می‌بینید وارد کنید، حالا موبایل شما به همراه تمامی اطلاعات آن روی کامپیوتر قابل مشاهد است و می‌توانید به راحتی کار انتقال فایل‌ها و اطلاعات مورد نیاز خود را شروع کنید. این اپ به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار گرفته است. برای دریافت این اپ می‌توانید یا به سایت کافه بازار سر بزنید یا به سایت مخصوص این اپ یعنی

منبع: دنیای اقتصاد

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir