مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » دورانتاش امنیت سیستم‌ کاربران آسیاتک را تأمین می‌کند
Huawei-P20
Huawei-P20

دورانتاش امنیت سیستم‌ کاربران آسیاتک را تأمین می‌کند

طی همکاری شرکت‌های انتقال داده‌ی آسیاتک و دورانتاش (توزیع کننده‌ی معتبر نرم افزارهای آنتی ویروس)، همه‌ی مشترکان اینترنت پر سرعت آسیاتک، می‌توانند از محصولات ضد ویروس دورانتاش برای حفاظت از سیستم خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی  طی توافق صورت گرفته بین شرکت‌های انتقال داده‌های آسیاتک و شرکت توزیع کننده‌ی پیشرو محصولات امنیتی دورانتاش، همه مشترکان سرویس‌های اینترنتی آسیاتک تحت حفاظت آنتی‌ویروس‌های Webroot با گارانتی و پشتیبانی دورانتاش قرار می‌گیرند.

شرکت دورانتاش از جمله شرکت‌های معتبر توزیع کننده‌ی سرویس‌های امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی، شبکه‌ی شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز داده‌ی فیزیکی، مجازی و کلود از سال 1385 در ایران است.

شرکت امنیتی وب روت نیز سازنده‌ی سبک‌ترین و کم حجم‌ترین آنتی ویروس‌های دنیا با نام تجاری Webroot Secure Anywhere است و علاوه بر اینکه رتبه‌ی اول خرده فروشی (Retail‌) در بازار آمریکا را دارد؛ بسیاری از شرکت‌های مطرح فناوری از جملهCisco ،HP، RSA، Citrix، F5 Networks، A10 Networks و موسسات مالی و بانکی مانند HSBC و Citibank نیز از جمله مشتریانش هستند.

سابقه‌ی عرضه‌ی محصولات آنتی ویروس وب روت توسط شرکت دورانتاش در ایران و خاورمیانه، به سال 1388 شمسی (سال 2009 میلادی) مربوط است.

در صورتی که مشترک سرویس‌های اینترنتی شرکت آسیاتک هستید، جهت دریافت و نصب آنتی ویروس وب روت طبق دستورالعملی که در این درج شده است و همینطور وارد شدن به بخش باشگاه مشتریان شرکت آسیاتک، نسبت به دریافت رایگان آنتی ویروس اقدام کنید.

فرصت دریافت لایسنس آنتی ویروس محدود است و بهتر است در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به دریافت لایسنس و نصب آن اقدام کنید.

محصول ارائه شده توسط دورانتاش به مشتریان شرکت آسیاتک قابل استفاده بر روی 3 سیستم، کامپیوترهای ویندوزی (XP)، Vista، 7، 8، 8.1 ، 10 و سیستم عامل‌های اپل مکینتاش است.ا

ال دیجی

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir