مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » درآمد فوق العاده برای پوکمون گو

درآمد فوق العاده برای پوکمون گو

گرچه پوکمون گو دیگر مانند سابق کاربر جدید جذب نمی‌کند، اما این بازی هنوز در حال شکستن رکوردهای گوناگون است. بر اساس گزارش جدید، پوکمون گو توانسته تا ماه سپتامبر، ۶۰۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد و این بدان معناست که هیچ اپلیکیشنی یا بازی نتوانسته در چنین زمان کمی به درآمد هنگفتی برسد. کندی کراش ۲.۵ برابر زمان لازم داشت تا به این درآمد برسد.

اما آمار جالب دیگری نیز در این گزارش می‌توان یافت. بر اساس این گزارش، ۴۵ درصد از زمان بازی بر روی گوشی‌های اندروید به این بازی اختصاص داشته است. ۱۹ بازی دیگر روی هم رفته، ۵۵ درصد زمان را به خود اختصاص داده‌اند. اما این زمان از بازی‌های دیگر به سرقت نرفته است. کسانی که از پوکمون گو استفاده می‌کنند، معمولا بازی نمی‌کنند.

گرچه برخی از کاربران دیگر از این بازی استفاده نمی‌کنند، اما آپدیت‌هایی که نیانتک برای آن در نظر گرفته ممکن است که کاربران را تشویق کند که به بازی برگردند. در نظر داشته باشید که پوکمون گو یک بازی با مدل پرداخت درون برنامه‌ای است و کاربران می‌توانند آیتم‌های گوناگونی را در بازه قیمتی مختلف خریداری کنند.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952