به کار نیروهای تعدیل‌شده جی‌ال‌ایکس خرمشهر با توسعه خطوط تولید تلفن همراه ایرانی

saidi

حمید سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خرمشهر شبکه اطلاع رسانی راه دانا اظهار کرد: در یک سال اخیر تلاش مستمری برای جلب رضایتمندی مشتریان از محصولات شرکت جی‌ال‌ایکس داشتیم، رشد کیفیت محصولات تولیدی همچنین ایجاد افزایش خدمات پس از فروش از مهم‌ترین این اقدامات بود.

وی افزود: محصولات جدید تولیدشده مطابق با فناوری‌های روز دنیا و قابل‌رقابت با محصولات خارجی مشابه است با این تفاوت که محصولات جی‌ال‌ایکس از خدمات پس از فروش ۱۸ماهه بهره‌مند هستند.

مدیرعامل شرکت تولید تلفن همراه ایرانی GLX عنوان کرد: درحال‌توسعه خط تولید تلفن همراه در شرکت جی‌ال‌ایکس خرمشهر هستیم، خوشبختانه با پیش‌فروش محصولات و استفاده قیمت مناسب برای فروش آنلاین محصولات شاهد رشد تقاضا بودیم.

وی گفت: برای ایجاد یک قیمت مناسب جهت رقابت با محصولات مشابه خارجی موجود در بازار اقدام به عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات باقیمت تمام‌شده کارخانه‌ای کردیم که این امر نیز تقاضامحوری را در کنار کیفیت تقویت کرد.

سعیدی با اشاره به آغاز طرح تعویض تلفن‌های همراه جی‌ال‌ایکس کارکرده یا ازکارافتاده ادامه داد: استفاده‌کنندگان محصولات جی‌ال‌ایکس برای دریافت محصولات جدید و پیشرفته این شرکت می‌توانند با ارسال تلفن همراه جی‌ال‌ایکس فرسوده یا ازکارافتاده خود بر اساس فراخوان اعلام‌شده به شرکت و پرداخت ما به تفاوت مشخص تلفن همراه جدید و پیشرفته ماد را دریافت کنند.

وی افزود: خوشبختانه بر اساس نظرسنجی‌های مداوم که توسط شرکت انجام می‌شود عمده مشتریان از کیفیت و قیمت محصولات رضایتمندی خود را اعلام کردند، بی ترید با ادامه این روند می‌توانیم شاهد توسعه خطوط تولید تلفن همراه در کارخانه جی‌ال‌ایکس خرمشهر و اشتغال‌زایی در این منطقه باشیم.

مدیرعامل شرکت تولید تلفن همراه ایرانی GLX بابیان اینکه رکود سبب تعدیل بیش از ۱۹۰۰کارگر این شرکت شد، تأکید کرد: قطعاً با ادامه روند حمایت مردم از محصولات ایرانی این شرکت همچنین توجه مسئولان به‌ویژه دولتمردان در سال ۹۶ نیروهای تعدیل‌شده این شرکت را دعوت به کار می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: درصورتی‌که مسئولان و دولتمردان ما صنعتگران را حمایت کنند خودمان دست به فعال‌سازی صنایع راکد و یا تعطیل می‌زنیم، حاضر هستیم در صورت توسعه کارخانه جی‌ال‌ایکس خرمشهر صنعتگران را به شهرک صنعتی خرمشهر دعوت و بخشی از نیازمندی‌های خود را با واگذاری فناوری از آن‌ها تأمین کنیم.