مطالب داغ
صفحه اصلی » تکنولوژی » تکنولوژی به حمام هم نفوذ کرد

تکنولوژی به حمام هم نفوذ کرد

آینه‌ی هوشمند برای حمام

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آینه‌ی هوشمند

 آینه‌ی هوشمند جدیدی که ساخته شده می‌تواند برنامه‌های مختلفی را اجرا کند.

آینه‌ی جدیدی که «رایان نلوان» (Ryan Nelwan) ساخته، از یک صفحه نمایش لمسی بهره می‌برد که می‌تواند موسیقی و فیلم پخش کند و توانایی این را دارد که عکس‌ها را به نمایش در بیاورد و با مرورگر آن در اینترنت گشت و گذار کرد.
این آینه هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و نامی هم برای آن در نظر گرفته نشده است. رابط کاربری این آینه همانند تبلت‌ها و تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده و کاربران به راحتی می‌توانند با آن کار کنند. با لمس کردن این آینه می‌توان برنامه‌های مختلف را اجرا کرد و با صفحه کلید مجازی که برای آن در نظر گرفته شده، تایپ کرد. حتی می‌توان به وسیله‌ی این آینه برای خودتان تاکسی بگیرید و به مکانی که می‌خواهید بروید.

از دیگر ویژگی‌های این آینه می‌توان به تنظیم کردن دمای خانه با برنامه‌های مختلفی که روی آن نصب می‌شود، اشاره کرد. این آینه‌ی هوشمند به خوبی با وسیله‌های دیگر هم ارتباط برقرار می‌کند و در مقایسه با آینه‌های معمولی کاربردهای بیشتری دارد.

آینه‌ای که رایان نلوان ساخته شده، با سیستم عامل مخصوص خودش کار می‌کند. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از این محصول را ببینید. شاید در آینده از این آینه‌ها در خانه‌هایمان استفاده کنیم.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.