مطالب داغ
صفحه اصلی » ترقند » تماس رایگان با تلفن های ثابت و همراه در جهان

تماس رایگان با تلفن های ثابت و همراه در جهان

وقتی در سایت‌های مختلف، سرویس تماس رایگان با دیگر کشورها را مشاهده می‌کنیم، باتوجه به هزینه‌های بالایی که انجام این کار به‌همراه دارد، ناخودآگاه گمان می‌کنیم این سرویس‌ها فقط برای تبلیغات راه‌اندازی شده‌ و در واقعیت چنین خدماتی را به کاربران ارائه نمی‌کنند.

تماس رایگان با تلفن‌های ثابت و همراه در جهان

این حدس و گمان‌ها در موارد زیادی صحیح است ؛ زیرا یکی از ترفندهای سایت‌های حاوی بدافزار و کدهای مخرب استفاده از نیاز کاربران و پاسخگویی کاذب به این نیازهاست. پس در صورت مواجهه با چنین سایت‌هایی توصیه می‌کنیم گول نخورید و پیش از استفاده از این سرویس یا کلیک روی بخش‌های مختلف و عضویت در سایت، تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیرید. در ادامه چنانچه قصد دارید به‌صورت کاملا رایگان با تلفن‌های ثابت و همراه در بسیاری از کشورها مکالمه کنید، استفاده از این ترفند را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای استفاده از این ترفند نیازی به عضویت در سایت نخواهید داشت و نصب نرم‌افزار اضافه نیز به شما تحمیل نمی‌شود.

همچنین توجه داشته باشید نرم‌افزارهایی همچون واتس‌آپ و وایبر، قابلیت تماس تلفنی با دیگر کاربران متصل به اینترنت که این نرم‌افزارها را نیز روی دستگاه خود نصب کرده‌اند در اختیار شما قرار می‌دهند ؛ اما با استفاده از سرویس زیر قابلیت برقراری تماس با خطوط زمینی تلفن ثابت و تلفن همراه در اختیار شما قرار می‌گیرد و مخاطب شما نیازی به دسترسی به اینترنت یا نرم‌افزارهای نامبرده ندارد.

1 ـ با استفاده از مرورگر کروم یا اپرا در رایانه، تلفن همراه یا تبلت خود به این سایت مراجعه کنید:

http://www.poptox.com

2 ـ در میان صفحه، تصویری از تلفن همراه را مشاهده خواهید کرد. شما می‌توانید پس از انتخاب کشور مقصد، شماره تلفن موردنظر را در فرمت صحیح و به کمک شماره‌گیر به‌نمایش درآمده روی صفحه وارد کرده و در پایان روی Call کلیک کرده‌‌/‌‌فشار دهید.

3 ـ چنانچه برای اولین بار روی گزینه تماس فشار دهید پیغامی مبنی بر صدور مجوز دسترسی به میکروفن دستگاه هوشمند یا رایانه برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک روی گزینه موافق، این مجوز را صادر کرده و کمی صبر کنید تا عملیات شماره‌گیری آغاز و ضمن نمایش عبارت Phone Ringing، صدای بوق انتظار برای برقراری تماس شنیده شود.

4 ـ چنانچه مخاطب شما گوشی را بردارد تماس برقرار شده و می‌توانید براحتی و بدون نیاز به هیچ نرم‌افزار اضافه، با او مکالمه کنید.

نکته: ممکن است برقراری تماس با برخی کشورها با این سرویس امکان‌پذیر نباشد. همچنین ذکر این نکته ضروری است که باتوجه به هزینه‌های ارائه این سرویس برای مسئولان آن، محدودیت دو دقیقه‌ای در هر تماس منظور شده و شما می‌توانید از یک دستگاه در هر روز پنج تماس دو دقیقه‌ای داشته باشید. به‌عبارت دیگر پس از ده دقیقه مکالمه در هر روز باید تا روز بعد صبر کنید یا از سرویس خریداری اعتبار در آن بهره‌مند شوید. شما می‌توانید از هریک از دستگاه‌های خود اعم از رایانه، تلفن همراه و تبلت به‌صورت مجزا و رایگان در هر روز ده دقیقه مکالمه داشته باشید.

منبع: جام جم کلیک

 

درباره سید شهروز پیشوا

کارشناس ارشد رسانه آل دیجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.