مطالب داغ
صفحه اصلی » بازی و برنامه » تصاویر جدید بازی رزیدنت اویل7

تصاویر جدید بازی رزیدنت اویل7

جزییات و تصاویر جدیدی از بازی Resident Evil 7 منتشر شد

کم کم به تاریخ انتشار بازی Resident Evil 7 نزدیک می‌شویم و به‌تازگی تصاویر جدید و دلهره آوری از این عنوان منتشر شده است، این صحنه‌ها در سری Resident Evil تاکنون تا این اندازه خشن و وحشتناک به نمایش درنیامده بودند. در ادامه خبر علاوه بر تصاویر جدید، جزییات جدیدی از گیم‌پلی و داستان بازی Resident Evil 7 نیز منتشر شده است.

شما با مشاهده تصاویر جدید می‌توانید اتمسفر بازی را به خوبی حس کنید و بدانید با چه عنوانی روبرو هستید. به‌تازگی یکی از سایت‌های فرانسوی پیش نمایشی برای بازی Resident Evil 7 منتشر کرده است که انتظارات بازیبازان و منتقدان را از سری جدید بازی اعلام کرده بود، هنوز ترجمه کاملی از این پیش نمایش صورت نگرفته است اما شما خلاصه مهم‌ترین جزییات ذکر شده بازی را در قسمت زیر می‌توانید مشاهده کنید:

  • دموی منتشر شده از بازی که پیش از این چند نویسنده آن را تجربه کرده بوند، مربوط به مرحله سوم بازی بوده است.
  • شما در بازی می‌توانید روزنامه‌ها و مقاله‌هایی در رابطه با چگونگی ناپدید شدن مردم منطقه Dulvey را پیدا کنید و به مطالعه آن بپردازید.
  • در سرنخ‌های پیدا شده امضای Clive O’Brian از نسخه Revelations بازی به چشم می‌خورد.
  • سرنخ‌های دیگر خبر از وقوع اتفاقاتی عجیب در کلیسای محلی و بیمارستان منطقه می‌دهند همچنین قایقی به شکل مرموزی در رودخانه منطقه غرق شده است.
  • برای ذخیره سازی بازی از سیستم checkpoints استفاده می‌شود اما هنوز مشخص نیست آیا ذخیره سازی بازی برحسب سختی انتخاب شده توسط بازیباز می‌باشد یا خیر.
  • قفسه ارتقا ( Upgrade ) در یک یدک کش در خارج از خانه قرار دارد.
  • شما در بازی یک کوله پشتی پیدا می‌کنید که میزان گنجایش حمل شما را ۴ واحد افزایش می‌دهد ( حداکثر ۱۶ واحد ).
  • شما برای دستیابی به اسلحه shotgun نیاز به حل یک معما در بازی دارید.
  • شما از مایعات شیمیایی می‌توانید برای بازسازی آیتم‌ها و تصاویر پیدا شده استفاده کنید، از این تصاویر برای پیدا کردن صندوق‌های ارزشمند می‌توانید استفاده کنید.
  • شما از lockpickها می‌توانید برای بازکردن قفل صندوق ها و کشو‌ها استفاده کنید، با بازکردن آن‌ها به شما مهمات بیشتر و آیتم‌های بازیابی سلامتی اهدا می‌شود.

بازی Resident Evil 7 در تاریخ ۲۴ ماه ژانویه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از بازی Resident Evil 7 را می‌توانید مشاهده کنید:

resident-evil-7 resident-evil-7 resident-evil-7-1-1 resident-evil-7-1-2 resident-evil-7-1-3 resident-evil-7-1-4 resident-evil-7-1-5 resident-evil-7-1-6 resident-evil-7-1-7 resident-evil-7-1-8 resident-evil-7-1-9 resident-evil-7-1-10 resident-evil-7-1-11

 

 منبع: گیمفا

درباره مهندس محسن امام

مدیر مجموعه آل دیجی و صدای تازه

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir