مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » تست سقوط نکسوس 6 موتورلا

تست سقوط نکسوس 6 موتورلا

نکسوس 6 اگرچه در مشخصات یکی از برترین گوشی های اندرویدی حال حاضر محسوب می شود، اما در تست های مقاومت و سقوط از ارتفاع چندان موفق نبوده و نتایجی دور از انتظارها را رقم زده است.

 

تجربه اندروید خام بر روی برترین سخت افزار ها موجب محبوبیت بسیار بالای نکسوس 6 شده است. درست است که نکسوس 6 در بسیاری از زمینه ها بی رقیب و یا به عبارتی کم رقیب است، اما هیچ گوشی هوشمندی بی نقص نیست و متاسفانه در بخش تست سقوط و تست ضربه این گوشی بسیار ضعیف عمل کرده است و با افتادن از ارتفاعی تقریبا برابر با سینه فرد نه تنها صفحه نمایش آن کاملا خرد می شود، بلکه این گوشی دیگر کار نمی کند.

یعنی اگر گوشی کاربر از دستش بیفتد، باید با آن خداحافظی کند زیرا صفحه نمایش آن از کار افتاده  و هم اینکه سخت افزار آن نیز آسیب می بیند.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir