مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » تبلت » تبلت های رایگان در فصل کریسمس!

تبلت های رایگان در فصل کریسمس!

با نزدیک شدن به تعطیلات کریسمس، کمپانی ها با روش هایی تصمیم دارند تا کاربران بیشتری را به سمت محصولات خود جلب کنند. درهمین راستا اقدام به ارائه تبلت های رایگان برای کاربران کرده اند.

رقابت زیاد بین اپراتورهای مخابراتی در آمریکا، باعث شده تا آنها تصمیمات جدیدی را برای پیشرفت خود بگیرند که یکی از این اقدامات فروش رایگان تبلت برای جلب مشتریان می باشد.

از اپراتورهایی که این تصمیم را اجرایی کرده اند، می‌توان به Verizon و AT&T اشاره کرد.

وریزون دست به عرضه تبلت‌ های رایگانی زده که تنها با دریافت 10 دلار هزینه اشتراک در ماه آنها را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. از سوی دیگر AT&T هم با دریافت تنها 99 سنت حق اشتراک تبلت Kindle Fire HDX آمازون را توزیع می‌کند.

بررسی‌ های موسسه تحقیقاتی Recon Analytics LLC نشان می‌دهد که استفاده از این روش بازاریابی از سوی اپراتورهای تلفن همراه تا حدی موفق بوده و باعث رشد 61 درصدی میزان خرید این نوع تبلت‌ ها از اپراتورهای مخابراتی شده است. از سوی دیگر می‌توان این روش را برای جلب نظر کاربران در جهت استفاده از خدمات دیگر اپراتورها به کار گرفت.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir