صفحه اصلی » موبایل و تبلت » تبلت » تبلت جدید مایکروسافت از راه رسید

تبلت جدید مایکروسافت از راه رسید

کمپانی بزرگ مایکروسافت تصمیم دارد تا از تبلت جدید خود در بزرگترین نمایشگاه فناوری و دیجیتال دنیا رونمایی کند. تبلت جدید این کمپانی با قابلیت های عالی و حرفه ای همراه خواهد بود.

مایکروسافت قصد دارد در نمایشگاه CES 2015 امسال از تبلت تازه خود با نام Surface NFL برای کاربران و طرفدارانش رونمایی کند.

این تبلت، یک تبلت کاملا حرفه ای است که مدتی است توسط بازیکنان حرفه‌ای فوتبال و ورزشکاران برای مدیریت مسابقات ورزشی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

این شرکت چند سالی است در این نمایشگاه، جدیدترین محصولات مبتنی بر ویندوز را پشت درهای بسته معرفی می کند. اما با توجه به قرارداد 400 میلیون دلاری مایکروسافت با مسئولان برگزاری لیگ فوتبال حرفه ای آمریکا به مدت 5 سال، بازیکنان و مربیان این لیگ در فصل جاری استفاده از کاغذ و روش سنتی برای تیم داری را کنار گذاشته اند و از امکانات دنیای دیجیتال برای این کار بهره می گیرند.

تبلت Surface NFL نسخه ای تغییر یافته از تبلت Surface Pro 2 است که به طور ویژه برای بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا ساخته شده است.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.