مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » به‌روزرسان بزرگ کورتانا برای اندروید منتشر شد .
android
android

به‌روزرسان بزرگ کورتانا برای اندروید منتشر شد .

به‌روزرسان بزرگ کورتانا برای اندروید منتشر شد

کورتانا که به عنوان دستیار صوتی مایکروسافت شناخته می‌شود در طول چند سال گذشته با پیشرفت‌های زیادی همراه بوده است. مایکروسافت همیشه به‌روزرسان‌های خوبی برای دستیار صوتی خودش منتشر کرده و سعی کرده این دستیار صوتی و هوش مصنوعی را به رقیب خوبی برای سیری تبدیل کند.

امروز به‌روزرسان جدیدی برای کورتانا عرضه شده که این دستیار صوتی را از نظر ظاهری تغییر می‌دهد و یکسری ویژگی‌ها جدید به آن اضافه می‌کند. حتی عملکرد این برنامه هم ثبات بیشتری پیدا کرده است.

در ابتدا متوجه تغییر در ظاهر قسمت تنظیمات این برنامه خواهید شد. با این تغییر کاربران راحت‌تر می‌توانند با دستیار صوتی مایکروسافت کار کنند. حتی یک منوی همبرگری (منویی که از سه خط زیر هم تشکیل شده) هم به جای منوی قبلی برای این برنامه در نظر گرفته شده است.

حتی برخی از توسعه‌دهندگان هم به این موضوع اشاره کردند که امکان برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه بدون دخالت دست هم به کورتانا اضافه شده است. در به‌روزرسان جدید رسیدن به قسمت‌های مختلف این دستیار صوتی راحت‌تر و سریع‌تر شده و کاربران بدون مشکل می‌توانند با حداکثر دوبار لمس به بخش‌های مختلف دسترسی داشته باشند.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir