مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » بررسی و مقایسه » بررسی 10 گوشی هوشمند اندروید محبوب دنیا در سه ماهه اول سال 2014

بررسی 10 گوشی هوشمند اندروید محبوب دنیا در سه ماهه اول سال 2014

بررسی 10 گوشی هوشمند اندروید محبوب دنیا در سه ماهه اول سال 2014

1

طبق گزارش Antutu محبوب ترین گوشی های هوشمند اندرویدی در سه ماهه اول سال 2014 بر روی داده های ببش از 160 کشور جهان به گونه ذیل ارائه گردید. هر چند این اطلاعات کمی دیر ارائه شده است ولی استفاده کنندگان می توانند بهره برداری مفیدی از این اطلاعات داشته باشند.

  • چین:

2

در سه ماهه اول امسال همچنان گوشی XiaoMi پرطرفدارترین گوشی میان مردم چین بوده است. این اسمارت‏فون بی شک رقیبی بزرگ برای OnePlus One است که با توجه به اینکه مدتی کوتاه پس از آن به بازار عرضه شد مثل یک اسب سیاه در زمان کوتاهی رقیبی قدرتمند برای این گوشی گردید. گوشیهای Huawei سری honor در سیستمهای اندرویدی همچنان قلب بازار چین را در دست دارند.

 

  • هنگ کنگ:

3

در بازار هنگ کنگ تغییرات بزرگی اتفاق افتاده است. رتبه بندی گوشیهای سامسونگ کمی از محبوبیت آنها کاسته شده است. اسمارت فون Redmi به یکی از محبوبین گوشیها تبدیل شده هرچند که بعد از ال جی و سامسونگ روانه این بازار شده است.

 

  • تایوان:

4

بدون شک HTC یکی از محبوبترین های گوشی همراه در بازار های تایوان است. Redmi در رتبه دوم پس از HTC M8X قرار گرفته است.

 

آمریکا:

5

بر اساس داده های Antutu رتبه بندی در بازارهای آمریکا نسبتا پایدار است. سامسونگ دو رده بالایی از محبوبترین و Nexus در زیر آن قرار دارد. همچنین گوشی تازه وارد در این رتبه بندی One Plus One است که یکی از داغ ترین بازارها را در این سه ماهه به خود اختصاص داده است. همانطور که ملاحظه می شود سامسونگ سه رتبه از کل 10 گوشی برتر را به خود اختصاص داده است.

 

  • روسیه:

6

در روسیه سامسونگ قدرتمندانه بازار گوشیهای اسمات فون را در قبضه خود گرفنه است. هر چند که Nexus در رتبه اول قرار گرفته است.

 

  • کره:

7

جای تعجب زیادی دارد وقتی ببینیم برای اولین بار گوشیهای LG دو صندلی اول رو بجای سامسونگ اشغال می کنند. برندهای داخلی مثل LG – Samsung – Pantech ده رده بالای جدول را به خود اختصاص داده اند. باید اعتراف کرد که برندهای داخلی کره به شدت در حال رقابت و کسب بازارهای داخلی خودشان هستند.

امید است این گزارش بتواند کمکی برای افرادی که می خواهند گوشی جدید تهیه کنند باشد. منتظر گزارش سالانه Antutu باشید تا ببینیم چه چیزی در صنعت گوشیهای اندرویدی در سال 2014 اتفاق افتاده است.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.