مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » با موبايل درآمد داشته باشيد.
درآمد از كامپيوتر
درآمد از كامپيوتر

با موبايل درآمد داشته باشيد.

عصر حاضر عصر تکنولوژی است و این روز‌ها خیلی بعید است اگر به کسی بر بخوریم که گوشی تلفن همراه هوشمند نداشته باشد و یا استفاده از اینترنت را تجربه نکرده باشد.

صنعت موبایل اکنون از پولساز ترین صنایع کنونی به شمار می‌رود و به علت بزرگ بودن و وسعت، بسیار ساده و پیش پا افتاده باعث شده تا مردم در این زمینه پول خرج کنند.

شاید برای شما جالب باشد که ایده‌هایی اکنون در حال شکل گیری هستند که برای افراد پول ذخیره می‌کنند! مثلا کاربر در اوقات فراغتش با گوشی موبایلش یک وظیفه ساده را به انجام می‌رساند و در مقابل آن، حین خرید می‌تواند در ازای کاری که انجام داده کمتر پول پرداخت کند!

کسب درآمد در اوقات فراغت با موبایل

اینکه خیلی از مردم از این عناوین دل خوشی ندارند و این روش‌های کسب درآمد را تنها یکی از روش‌های کلاه برداری می‌دانند دقیقا صحیح است. چرا که متاسفانه در این زمینه وعده‌های جعلی و فریبکارانه بسیاری وجود داشته و دارد. اما با کمی‌تحقیق می‌توانیم افراد و سیستم‌هایی را بیابیم که مشروع بوده و حقیقتا درآمدزایی را به همراه دارند.

در حال حاضر ليست بلد بالايي از اپ ها به شما اين امكان را مي دهند که به صورت آنلاین درآمد داشته باشید. ویژگی مشترک تمامی‌این اپ‌ها در سپردن وظایفی خاص به کاربر و در نهایت اختصاص دادن درآمد به ازای فعالیت کاربر می‌باشد. متاسفانه یا خوشبختانه به ندرت در میان این اپ‌ها شاهد طرحی هستیم که بتواند جایگزین درآمد ماهیانه یا هفتگی و به صورت ثابت برای کاربر شود.

ایده کلی این نوع سیستم‌ها مربوط به اوقات فراغت کاربر‌ها می‌شود و نمی‌توان برای درآمد اصلی روی آنها حساب باز کرد. یکی از زمان‌هایی که به عنوان اوقات فراغت نام برده می‌شود، زمان مربوط به رفت و آمد در وسایل نقلیه عمومی‌است. کاربران در این بازه معمولا به موسیقی گوش می‌دهند یا شبکه اجتماعی را مرور می‌کنند و حتی اخبار روز را مطالعه می‌کنند. با اپ‌هایی نظیر Swagbucks کاربر می‌تواند در اوقات فراغتی که ذکر شد، مبلغ حداقلی برای میل کردن یک فنجان قهوه را کسب کند!

برنامه‌های درآمدزا انعطاف پذیر هم هستند!

یکی از بهترین ویژگی‌های این برنامه‌ها این است که کاربر به هیچ عنوان ملزم به اتمام مرحله ای نیست. هر وقت خسته شدید گوشی را کنار بگذارید، در اولین فرصت می‌توانید مسیر و وظیفه محوله را ادامه بدهید! البته این مورد به اپ‌ها و طرح ریزی آنها بستگی دارد.

مثلا در نمونه‌هایی متفاوت شاهد این هستیم که به ازای تکمیل کردن هر مرحله مبلغ مشخص شده به حساب کاربری فرد تعلق می‌گیرد! و فرد در صورتی که حتی ۹۹ درصد از یک وظیفه را به اتمام رسانده باشد نمی‌تواند مبلغ مورد نظر را دریافت کند.

صنعت موبایل به شما کمک می‌کند تا پول ذخیره کنید!

کسب درآمد از طریق موبایل یک راه حل بسیار خوب برای اوقات فراغت به شمار می‌رود. افراد بسیاری هستند که اوقات بی بهره بسیاری دارند و یا از محیط کاری خود رضایت آنچنانی ندارند و یا حتی در روز مجبور به طی مسیر بسیاری بوده و وقت زیادی را به بطالت می‌گذرانند. کاربران در ازای عملکردی که دارند می‌توانند از تخفیف‌های برنامه ریزی شده برای خرید استفاده کنند. همین نکته باعث شده اپ‌های اینچنینی اغلب توسط فروشگاه‌های آنلاین طراحی و ارائه می‌شود.

اپ‌ها اقتصاد را به اشتراک می‌گذراند!

اینکه اپ‌ها می‌توانند تاثیر بسزایی در اقتصاد داشته باشند غیر قابل انکار  است. هیچ یک از ما نمی‌توانیم هم اکنون منکر تاثیر اپ‌هایی نظیر دیوار و شیپور در ایران بشویم. اینکه کاربران استفاده از اسنپ یا سایر سرویس‌های حمل و نقل و حتی ایستادن در خیابان و دست تکان دادن ترجیح می‌دهد معنا و مفهوم قابل ملاحظه ای در خود دارد.

متاسفانه در ایران آمار و اعداد و ارقام دقیق از گردش مالی سرویس‌های مبتنی بر اپ وجود ندارد. اما طبق آمار در کشور چین رقم ۵۰۲ میلیارد دلار گردش مالی در سرویس‌های اینچنینی تنها طی یک سال دوبرابر سال گذشته شده است!

بزودی باید شاهد پیشرفتی فرای وضعیت کنونی برای تعاملات مالی در گوشی‌های تلفن همراه باشیم. ایده‌ها و افکارتان را کمی‌شخم بزنید، فردا برای آفریدن یک ایده پولساز دیر است!

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952