مطالب داغ
صفحه اصلی » متفرقه » اینستاگرام معجزه ای برای رونق کسب و کار
INSTAgram
INSTAgram

اینستاگرام معجزه ای برای رونق کسب و کار

در حال حاضر 32 میلیون کاربر ایرانی در شبکه مجازی اینستاگرام عضو هستند که با یک محاسبه سرانگشتی میتوان نتیجه گرفت در بیشتر خانواده های ایرانی حداقل یکنفر عضو این شبکه اجتماعی میباشد و با توجه به تصویر محور بودن اینستاگرام یک فرصت فوق العاده برای رونق به کسب و کارهای سنتی میباشد که بسیاری از افراد با هوش و فرصت طلب از این موقعیت استفاده کرده و با هزینه ای نزدیک به صفر رونق خاصی به کسب و کارشان داده اند .

اما برای دوستان و صاحبین کسب و کار سنتی که هنوز با معجزه اینستاگرام آشنا نشده اند و یا تصور میکنند وقت گذاشتن در فضای مجازی اتلاف وقت است لازم است ابتدا مقایسه ای بین هزینه تبلیغات واقعی و تبلیغات مجازی بکنم فرض کنید شما میخواهید برای کسب و کارتان تراکت چاپ کنید و در محله خودتان پخش کنید هزینه  چاپ هزار تراکت صد و بیست هزار تومان و هزینه توزیع آن سی هزارتومان بطور متوسط میباشد که اگر ماهیانه فقط هزار تراکت بخواهیم توزیع کنیم باید این هزینه پرداخت شود در صورتی که در اینستاگرام با سه روز وقت گذاشتن میتوان به هزار فالوور گلچین شده از دوستان و مشتریان دست یافت که هر لحظه که اراده کنیم میتوان یک تراکت رنگی با کیفیت و یا یک تیزر فوق العاده تاثیر گذار در برابر چشمان آنها قرار داد.

اگر شما ارائه دهنده محصول خاصی هستید که در بازار بسختی پیدا میشود بهترین گزینه رونق کسب و کار برای شما راه اندازی یک پیج اینستاگرام میباشد که براحتی میتوانید با صرف نیم ساعت در روز فروشتان را چند برابر کنید فقط باید کمی صبور باشید و برای رسیدن به هدف تلاش کنید .

گذاشتن عکسهای با کیفیت از محصول گذاشتن توضیح و قیمت در قسمت کپشن یک ویترین فوقالعاده شیک از محصولات شما را در برابر چشم مشتری قرار میدهد که بزودی به خرید و پول تبدیل خواهد شد.

اگر بدلیل بالا رفتن سن و سال و مشغله کاری حوصله وقت گذاشتن در فضای مجازی را ندارید توصیه میکنم مدیریت تبلیغات در فضای مجازی را به یکی از آشنایانی که حتمن در اطراف شما هست و آشنایی به فضای مجازی دارد بسپارید و با پرداخت یک هزینه جزیی بصورت ماهیانه و یا قول پرداخت درصدی از فروش هم به ایجاد اشتغال برای یکنفر و هم رونق کسب و کار خودتان کمک کنید.

در یک مقاله دیگر توضیح خواهم داد که سایتهایی مثا ادمین اینستا admininsta.ir هستند که میتوان مدیریت پیچتان را به آنها بسپارید و خودتان فقط نظارت کنید.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.