مطالب داغ
صفحه اصلی » متفرقه » ایجاد شغل با اینستاگرام

ایجاد شغل با اینستاگرام

اگر شما از افرادی هستید که به اصطلاح بیست و چهار ساعته سرتان در گوشی هست و فقط بعنوان سرگرمی و وقت تلف کردن به اینستاگرام نگاه میکنید توصیه میکنم این مطلب را بدقت بخوانید.

اینستاگرام در حال حاضر بزرگترین جامعه مجازی در ایران میباشد که دنیایی از فرصت های ایجاد کسب و کار را در مقابل ما قرار میدهد.

شما هر روز با هزاران نفر در اینستاگرام عکس و ویدئو به اشتراک میگذارید بدون توجه به اینکه این افراد در زمینه های مختلف نیازهایی دارند که شما میتوانید با انتخاب یک محصول یا خدمت و ارائه به کاربران اینستاگرام از وقتی که در این اپلیکشن سپری میکنید درآمد کسب کنید.

بهترین محصولاتی که میتوان در اینستاگرام ارائه داد محصولاتی است که در بازار واقعی کمتر در دسترس هستند مثلا اگر ما بخواهیم محصولاتی که در سوپری سر کوچه وجود دارد را با همان کیفیت و قیمت بفروش برسانیم احتمالا موفق نخواهیم شد.

درآمد بسیاری از پیج های پرفالوور از تبلیغات است یعنی خود صاحب پیج مستقیما محصولی را نمیفروشد و فقط به زیادتر شدن فالوورهایش فکر میکند ولی زمانی که پیج شما به هر دلیل و با هر موضوعی فالوور پیدا کرد صاحبان کسب و کار برای تبلیغ محصولاتشان به سراغ شما خواهند آمد و شما میتوانید بدون ارائه هیچ محصولی و فقط از طریق تبلیغات به درآمد برسید .البته پیج هایی که بصورت تخصصی فالوورهای علاقه مند در یک موضوع خاص را جذب صفحه خود میکنند میتوانند تبلیغات خود را با نرخ بالاتری برای مشاغل مرتبط با پیج خود انجام دهند.

حالا باید ببینیم چه موضوعی مورد علاقه و در تخصص ما میباشد که بتوان فالوورهای زیادی را در زمان کمتر در یک پیج جمع کرد و نهایتا از بالارفتن تعداد فالوور از طریف ارائه کالا یا خدمات و یا جذب تبلیغات بدرامد رسید.

شایان ذکر است در حال حاضر پیج های بسیاری در ایران وجود دارند که توسط ادمینهای مختلف در شهرهای کوچک و بزرگ ایران مدیریت میشوند و براحتی بر اساس تعداد فالوورهایشان در حال کسب درآمد هستند مثلا یک پیج با پنجاه هزار فالوور واقعی ( که در یک مقاله دیگر توضیح خواهم داد ) با جذب یک تبلیغ در روز درآمدی در حدود دو میلیون در ماه خواهد داشت دستیابی به پنجاه هزار فالوور با یک برنامه ریزی درست در شش ماه قابل انجام است.

درباره مهندس محسن امام

مدیر سایت آل دیجی کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار مولف کتاب خروج از ورشکستگی مالی مولف کتاب درآمد زایی با اینستاگرام عضو پیوسته انجمن بازاریابی ایران مشاور کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952