مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » اندروید ۶.۰.۱ با امکانات جدید

اندروید ۶.۰.۱ با امکانات جدید

با اینکه هنوز گوشی های زیادی از کمپانی های مختلف به اندروید ۶ مارشمالو آپدیت نشده اند ، گوگل دیروز نسخه ۶.۰.۱ این سیستم عامل را رسما منتشر کرد.

وب‌سایت گجت نیوز – عرفان انبار: با اینکه هنوز گوشی های زیادی از کمپانی های مختلف به اندروید ۶ مارشمالو آپدیت نشده اند ، گوگل دیروز نسخه ۶.۰.۱ این سیستم عامل را رسما منتشر کرد.البته در نسخه جدید تغییرات بزرگی رخ نداده و تنها شاهد برخی بهبوده و تغییرات کوچک به همراه ۲۰۰ اموجی ( emjoi ) جدید هستیم.

 

اندروید ۶.۰.۱ مارشمالو منتشر شد : ۲۰۰ اموجی جدید و تغییراتی کوچک

 

علاوه بر پشتیبانی وسیع از emjoi های جدید، صفحه کلید اختصاصی گوگل نیز که به صورت پیش فرض در محصولات Nexus نصب شده اند در اندروید ۶.۰.۱، به نسخه جدیدی ارتقا خواهد یافت. اگرچه به نظر می رسد برای استفاده از emjoi های جدید باید منتظر ارائه این به روز رسانی توسط Play Store باشید چرا که نسخه جدید این صفحه کلید از ۱۰ ردیف emjoi بهره می برد در حالی که این مورد در نسخه های پیشین ۷ ردیف بود.

البته پیش از ارائه نسخه جدید صفحه کلید گوگل نیز می توانید بدون استفاده از صفحه کلید برخی از emjoi های جدید مانند پرچم ها را استفاده کنید.در ادامه تصاویری از این اموجی های جدید را مشاهده می کنید:

 

درباره مهندس محمد ندری

تحصیلات:کارشناسی الکترونیک دارای مدرک آکادمی شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir