مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » اندروید آبنبات چوبی برای دو پرچمدار سامسونگ

اندروید آبنبات چوبی برای دو پرچمدار سامسونگ

خبری خوب برای کاربران  گلکسی S4 و گلکسی نوت ۲، اینکه سامسونگ تصمیم به ارائه بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی برای این گوشی های پرطرفدار گرفته است.

پشیبانی چندساله همواره یکی از مزایای آیفون نسبت به گوشی‌ های اندرویدی محسوب می‌شده است. درحالیکه گلکسی S5 آپدیت اندروید آبنبات چوبی را دریافت کرده و گلکسی نوت ۳ و نوت ۴ نیز احتمالاً به زودی بروز خواهند شد سامسونگ به فکر گوشی‌ های قدیمی‌تر خود افتاده است.

در صفحه فنلاندی وب‌سایت سامسونگ این شرکت تأیید کرده که گوشی گلکسی S4 و فبلت گلکسی نوت ۲ این آپدیت حیاتی را دریافت خواهند کرد. نکته جالب این است که از عمر گلکسی نوت ۲ بیش از دو سال می‌گذرد و این گوشی دو آپدیت بزرگ اندروید جلی‌ بین و کیت‌ کت را دریافت کرده و سامسونگ باز هم به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهد. در این سایت همچنین گلکسی آلفا و گلکسی S5 مینی نیز به عنوان گوشی‌ هایی معرفی شده‌اند که در آینده طعم آبنبات چوبی گوگل را خواهند چشید.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir