مطالب داغ
صفحه اصلی » تکنولوژی » Smart Cast:پروژکتور لیزری Lenovo برای گوشی های هوشمند

Smart Cast:پروژکتور لیزری Lenovo برای گوشی های هوشمند

لنوو  در جریان کنفرانس TechWorld شهر پکن از محصولات جدید رونمایی کرد.گذشته از ۳ لپ تاپ جدید لنوو که دیروز آنها را به شما معرفی کردیم ، لنوو از یک تکنولوژی بسیار جالب به نام اسمارت کست ( Smart Cast ) رونمایی کرد.اسمارت کست در واقع یک تلفن هوشمند با پروژکتور لیزری داخلی است که امکانات جالبی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

لنوو عقیده دارد ،Smart Cast اولین پروژکتور لیزری اسمارت فون هاست.تکنولوژی که پیش از این نمونه نا موفق آن را در گوشی های گلکسی بیم سامسونگ مشاهده کرده بودیم ، اکنون به نظر می رسد توسط لنوو تکمیل شده و محصولی کار آمد را به نمایش گذاشته است.

این پروژکتور لیزری قادر است که تصویر صفحه نمایش گوشی را بر روی هر سطح بیرونی به نمایش درآورد.در حالت Wall Projection باید گوشی را روی یک سطح بخوابانید، به صورتی که انتهای آن را به دیوار باشد تا تصاویر نمایشگر در ابعاد بزرگ بر روی دیوار نمایش داده شوند.

lenovo-smart-cast-vid-2015-05-28-4-1

در حالت Surface Mode هم با چرخاندن پروژکتور و ایجاد تغییراتی در بدنه گوشی یک پایه از قسمت پشت تلفن آن را در حالت ایستاده نگه می دارد و سیستم شناسایی حرکتی لنوو می‌تواند اعمالی مانند کلیک کردن، تکان دادن و چندین لمس همزمان را تشخیص دهد.به کمک این تکنولوژی تصویر صفحه نمایش بر روی سطح جلوی گوشی ظاهر می شود می توانید تایپ کنید ، بازی کنید ، پیانو بزنید ، ایمیل های خود را چک کنید و ….

پروژکتور لیزری لنوو هنوز به بازار عرضه نشده اما پیش بینی می شود که این شرکت سری جدید تبلت های یوگای خود را به این فن‌آوری مجهز کند.

 

درباره مهندس محمد ندری

تحصیلات:کارشناسی الکترونیک دارای مدرک آکادمی شبکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952