مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » Motorola One Macro – برای چند سانتی‌متر نزدیک‌تر

Motorola One Macro – برای چند سانتی‌متر نزدیک‌تر

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

شرکت موتورولا از چند سال پیش و پس از تجدید حیات در روزگار مابعد گوگلی، تمرکز اصلی خود را بیش از همه چیز روی گوشی‌های ارزان‌قیمت‌تر رده میانی و نمونه‌های موفقی مثل سری Moto G قرار داد ‌که با قیمت مناسب، مشخصات راضی‌کننده و مقبولیت برند در بازارهای آمریکایی، به موفقیتی نسبی و قابل‌قبول در حضور برندهای بزرگ و نام‌های تجاری مطرح دنیای موبایل دست پیدا کرد.

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

Motorola Moto G8

از نزدیک به دو سال پیش به این سو،‌ شرکت موتورولا، ساخت سری جدیدی را در دستور کار خود قرار داد که عنوان کلاسیک Moto از مقابل نام آن‌ها حذف شده و همگی با پیشوند One به بازار ارائه شدند. محصولات این سری که همگی در رده میانی با قیمت نسبتا مناسب قرار دارند هریک با امکانات خاصی همراه شده و کاربران ویژه‌ای را هدف گرفته‌اند. نکته جذاب دیگر در این میان ارائه اغلب مدل‌های این سری در پلتفرم Android One شرکت گوگل است که تضمینی برای آپدیت‌های امنیتی و سیستم‌عامل اندروید در سال‌های آینده به حساب می‌آید. از جمله مدل‌های شاخص در این خانواده باید به Motorola One Vision با صفحه‌نمایش 21:9 و Motorola One Zoom با دوربین تله‌فتوی 3 برابری اشاره کرد.

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

Motorola One Zoom

Motorola One Action با دوربین ورزشی بخش پشتی و Motorola One Hyper با سلفی پاپ‌آپ و صفحه‌نمایش فول‌اسکرین از جمله جدیدترین محصولات این خانواده به حساب می‌اید که به ترتیب در تابستان و پاییز 2019 به بازار عرضه شدند.

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

Motorola One Action

از بین اعضای چندگانه این خانواده (بدون در نظر گرفتن مدل اولیه موتورولا One)، موتورولا One Macro تنها نمونه‌ای‌ست که وضوح صفحه‌نمایش در آن به HD+ کاهش یافته و تجهیز آن به پردازنده‌ای نچندان پیشرفته از شرکت مدیاتک نیز از کلاس کاری و رده قیمتی مورد انتظار دستگاه خبر می‌دهد.

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

ویژگی برجسته موتورولا One Macro همانطور که از نام آن مشخص است به دوربین ماکرو یا برداشت تصویر از فاصله نزدیک آن تعلق دارد که البته در حال حاضر در اکثر گوشی‌های رده میانی و حتی پیشرفته بازار نیز به چشم می‌خورد و مزیت چندان بزرگی را بدین‌ترتیب برای این مدل به همراه نخواهد آورد. نکته نچندان جذاب دیگر در مورد وان ماکرو به نوع پلتفرم و سیستم‌عامل آن تعلق دارد جایی‌که ظاهرا برخلاف دیگر اعضای سری One، حداقل از روی ظواهر خبری از پلتفرم Android One در این گوشی نبوده و روند ارائه آپدیت‌‌های نرم‌افزاری آن در آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

Motorola One Macro - موتورولا وان ماکرو

Motorola One Macro با نام مدل XT2016-1 موضوع بررسی این نوبت است. این گوشی را شرکت هما تلکام برای بررسی در اختیار ما قرار داده است.

جعبه محتویات

وان ماکرو در باکس یاسی‌رنگ نسبتا کوچکی عرضه می‌شود که نام موتورولا در بخش رویی و تصویری از دوربین‌های گوشی در پشت آن نقش بسته است

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir