مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » iPhone 6 Mini نیز به زودی از راه می رسد!

iPhone 6 Mini نیز به زودی از راه می رسد!

کمپانی اپل سعی دارد تا روند تولید و طراحی گوشی های هوشمند سری آیفون خود را حفظ کند و به همین خاطر نسخه کوچک آیفون 6 را که با ورودش سروصدای زیادی به پا کرده بود را نیز به زودی با قابلیت های عالی وارد بازار می کند.

اپل گوشی‌ های جدید سری 6 خود را با نام iPhone 6 و iPhone 6 Plus با صفحه نمایش‌ های بزرگتر معرفی کرد تا همه نوع سلیقه کاربران را به سمت خود جلب کند، اما اکنون روند طراحی سنتی خود را نیز درنظر گرفته و قرار است تا نسخه مینی iphone 6 را در سال 2015 عرضه کند.

گوشی جدید با نام iPhone ۶ Mini با صفحه نمایش 4 اینچ روانه بازار می شود و بنابر اطلاعات به دست آمده، ویژگی‌ های سخت‌ افزاری آیفون 6 مینی مشابه با مشخصات سخت‌افزاری آیفون ۵S ولی طراحی آن دقیقا شبیه به طراحی آیفون 6 و با ضخامت آن خواهد بود.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir