مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » پيام رسان آمازون با نام Anytime مي آيد.
آمازون
آمازون

پيام رسان آمازون با نام Anytime مي آيد.

گزارش هاي منتشر شده حکایت از برنامه ریزی و توسعه یک اپ پیام رسان توسط آمازون و با نام Anytime می‌دهد. گویا آمازون در حال نظرسنجی از مشتریان خود برای بررسی ویژگی‌های مطلوب برای گنجاندن در یک اپ پیام‌رسانی اختصاصی است. البته هنوز مشخص نیست که این اپلیکیشن چه زمانی رونمایی خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از این هستند که این اپلیکیشن همه امکانات اپ‌های برتر مشابه را دارد و شاید بتواند آنها را به چالش بکشد.

امکاناتی و ابزار‌هایی مانند: ارسال پیام، صدا، ویدئو، اشتراک عکس، اعمال جلوه‌ها و افکت‌ها روی تصاویر و ویدئوها، منشن کردن (مورد خطاب قرار دادن) دیگران، ارسال گیف و استیکر و گیم‌های داخل اپ. علاوه بر این کاربران می‌توانند با کاربران دیگران به صورت تکی یا گروهی تماس صوتی یا ویدئویی برقرار کنند.

این سرویس احتمالا به صورت رمزنگاری شده عمل خواهد کرد و روی کامپیوتر‌های شخصی و هم در موبایل‌ها قابل نصب و اجرا خواهد بود. این البته اولین تلاش آمازون برای ایجاد یک سرویس شبکه اجتماعی نیست و اوایل این ماه آمازون یک اپلیکیشن کنفرانس ویدئویی به نام Chime را رونمایی کرد که امیدوار است بتواند با اسکایپ و یا WebEx رقابت کند.

همچنین آمازون به تازگی امکان برقراری تماش صوتی و پیام‌رسانی متنی را به الکسا اضافه کرده است.

کمی‌صبر لازم است تا ببینیم این پیام رسان تا چه حدی می‌تواند جایگاه کنونی سایر پیام رسان‌ها را متزلزل کرده و مخاطبان را جذب کند.

درباره مهندس محمد برزگر

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir