مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » ویژه شاتلی‌ها

ویژه شاتلی‌ها

 

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، در کنار کلیه خدمات، مزایا و طرح‌های تشویقی ویژه‌ای که به متقاضیان و مشترکین خود ارائه می‌دهد، برای مشترکین ADSL شاتل نیز مزایای منحصر به فردی را در نظر گرفته است.

 

FMC

شاتل برای اولین بار در کشور سرویس ترکیبی و همگرای موبایل و ADSL2+ را با نام اختصاصی (FMC (Fixed-Mobile Convergence به کاربران اینترنت پرسرعت در سراسر کشور ارایه می‌کند. با خرید این سرویس برای اولین بار، مشترکین می‌توانند اینترنت +ADSL2 شاتل با سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه، سیم‌کارت نسل چهارم (4G) شاتل موبایل با ترافیک اینترنت همراه و مکالمه و پیامک درون‌شبکه را با مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت دریافت کنند. همچنین مشترکین FMC با تهیه بسته‌های افزایشی این سرویس، علاوه بر اینترنت همراه، اینترنت ثابت و پیامک و مکالمه درون شبکه، از مکالمه و پیامک خارج شبکه نیز بهره‌مند می‌شوند. از این رو، سرویس FMC توانسته به همه نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، اینترنت ثابت، پیامک و مکالمه به صورت هم‌زمان پاسخ ‌دهد.

 

 

تخفیفات ویژه شاتلی‌ها

سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به همراه بسته‌های آغازین متنوعی به بازار عرضه می‌شوند که بر اساس نیاز مشترکین شامل دقایق مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و خدمات محتوایی مختلف هستند. در صورتی که متقاضیان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل داراری اشتراک ADSL شاتل باشند، با ورود شماره اشتراک شاتل خود و خرید بسته‌های آغازین ویژه شاتلی‌ها می‌توانند علاوه بر اینترنت هدیه بیشتر، ۲ گیگابایت اینترنت ADSL به مدت ۷ روز نیز دریافت کنند.

 

 

باشگاه مشتریان شاتل

در این طرح کلیه مشترکین ADSL شاتل با خرید سیم‌کارت شاتل‌موبایل و به ازای فعالیت‌هایی از قبیل فعال‌سازی سیم‌کارت، فعال‌سازی مودم‌های شاتل موبایل، خرید شارژ و بسته‌های افزایشی سیم‌کارت شاتل موبایل، هدیه روز تولد و سالگرد عضویت، امتیاز دریافت می‌کنند که متناسب با این امتیازات کسب شده جوایزی به آنها تعلق می‌گیرد.

 

 

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک رویبه صورت آنلاین با آنها چت کنید.


درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir