مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » هواوی honor 9 – میان‌رده‌ای در پوست پرچمداران

هواوی honor 9 – میان‌رده‌ای در پوست پرچمداران

یخ : 1396/9/13

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

داستان ساب‌برند آنر در مجموعه به سال 2012 و در میانه ارائه پرچمداران از می‌گردد. در آن سال‌ها، هواوی آرام‌آرام با پر رنگ‌ کردن پرچمداران سری P به ایجاد تمایز با دیگر چینی‌های بازار پرداخته و از لحاظ قیمتی نیز به آهستگی در حال انتقال از رده ارزان‌ترین‌ها به سطح میانی بود. به عنوان اولین تجربه‌های این خانواده، محصولاتی با طراحی ساده و معمولی اما با امکانات بالاتر نسبت به هم‌ردیفان هواوی بودند که از نظر قیمتی نیز در جایگاه مناسب‌تری قرار داشتند.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

honor 3C

یکی دو سال بعد در اوائل سال 2014، خانواده honor حتی پرچمداران سری P را نیز به چالش کشیده بود و نمونه‌ای چون در مقایسه با که تنها یک ماه قبل از آن معرفی شده بود در زمینه پردازشی، حافظه داخلی و باتری در سطح بسیار بالاتری قرار می‌گرفت. سال 2014 را می‌توان سال شکوفایی honor دانست جایی‌که در این سال نزدیک به 7 گوشی از این ساب‌برند به بازار ارائه شد که دو مدل honor 6 و ر سطح بالا و مدل‌های مختلف و honor 4 در رده پائین و میانی قرار می‌گرفتند.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

honor 6

هواوی در همین حوالی با ارائه و پس از آن خود را به طور کلی از رده گوشی‌های چینی ارزان‌قیمت جدا کرد و از این لحظه به بعد به سطح قیمتی دیگر پرچمداران نزدیک شد این البته به معنای فراموش کردن رده پائین بازار و گوشی‌های خوش‌قیمتی که هواوی محبوبیت خود را مدیون آنها می‌دانست، نبود؛‌ مدل‌های مختلف سری Y،‌ تک‌ستاره‌های G و سری جدید nova به ترتیب از رده پایین تا سطح میانی را پوشش می‌دادند اما هنوز اختلاف زیادی از لحاظ امکانات مابین سری P‌ و Mate با دیگر تولیدات هواوی وجود داشت که این شکاف در سال‌های 2016 و 2017 با پیشرفته‌تر شدن هرچه بیشتر پرچمداران هواوی، حتی عمیق‌تر از گذشته نیز شد.

Huawei honor 9 - هواوی آنر 9

هواوی نوا 2 پلاس

خانواده honor با اینکه در برخی موارد به هواوی‌های هم‌رده خود نزدیک است اما به خصوص در رده بالای بازار امکاناتی نزدیک به پرچمداران P و Mate ارائه می‌کند که در گوشی دیگری در این برند دیده نشده و از لحاظ قیمتی نیز اختلاف چندانی با پیشرفته‌ترین سری غیر پرچمدار هواوی یعنی سری nova ندارد. بدین‌ترتیب محصولات پیشرفته آنر را می‌توان به نوعی پرکننده فضای مابین سری نوا و پرچمداران P و Mate دانست که با وجود امکانات بالا، قیمت نسبتا مناسبی را نیز ارائه می‌کنند و امکان لمس بسیاری از امکانات پرچمداران را در یک طراحی زیبا فراهم می‌آورند.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

alldigi.ir