مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » تبلت » مژده به هواداران لومیا ویندوز 10 به زودی رونمایی خواهد شد

مژده به هواداران لومیا ویندوز 10 به زودی رونمایی خواهد شد

مایکروسافت نامی شناخته شده در دنیای فناوری می باشد و تاکنون محصولات و خدمات بسیاری را در این عرصه ارائه داده است. این کمپانی بزرگ از جدیدترین نسخه از سیستم عاملش با نام ویندوز 10 به تازگی رونمایی کرد و اکنون زمان نسخه موبایلی این سیستم عامل محبوب مشخص شده است.

کمپانی مایکروسافت با معرفی سیستم عامل ویندوز خود توانست محبوبیت بسیار زیادی را در دنیای فناوری بدست بیاورد. این کمپانی همراه با نسخه های جدید ویندوزش، قابلیت های بیشتری را معرفی می کند تا کاربران از کار با این سیستم عامل لذت بیشتری را ببرند. درهمین راستا نسخه 10 ویندوز مایکروسافت قرار است کامل ترین نسخه این سیستم عامل باشد و به همین دلیل کاربران زیادی منتظر آن هستند.

کاربران زیادی منتظر رسیدن گوشی های هوشمند با نسخه 10 سیستم عامل ویندوز می باشند تا از قابلیت های جدید این نسخه و گرافیک زیبای آن لذت بیشتری ببرند. اکنون زمان معرفی ویندوز ۱۰ موبایل مشخص شد که این انتظار احتمالا چقدر طول خواهد کشید.

سخنگوی مایکروسافت در برگزاری جلسه ای با یکی از شرکا، اسلاید شویی را به نمایش گذاشت که در آن تاریخ برنامه ریزی شده برای عرضه ویندوز ۱۰ موبایل مشخص شده بود.

نسخه 10 ویندوز موبایل

زمان عرضه ویندوز ۱۰ موبایل برای گوشی های هوشمند …

براساس این اطلاعات بدست آمده، نسخه های سازمانی و نسخه های مصرفی ویندوز ۱۰ برای موبایل باید تا اواخر سه ماهه آینده عرضه خواهند شد که حدود اواخر ماه سپتامبر می باشد. در این دو ماهه که در اختیار مایکروسافت تا زمان رونمایی قرار دارد، می تواند تا باگ های نسخه جدید ویندوز را رفع کرده و گرافیک زیباتر و قابلیت های بیشتری را به این نسخه بیفزاید.

این اطلاعات در اختیار شرکا و شرکت های تولید کننده دستگاه های موبایل قرار گرفته است و به نوعی اطلاعات جدید به بیرون درز پیدا کرده است تا کاربران مشتاق را خوشحال کند. اما براساس تاریخی که اعلام شده، زمان مورد نیاز اپراتورهای مخابراتی برای تست، آپدیت های مختلف و موارد دیگری از این دست را به حساب نیاورده است. بنابراین کاربران نسبت به اپراتور و موقعیت مکانی باید مدت زمان طولانی تری را منتظر این محصولات بمانند.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir