مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » متهم کردن الجی توسط سامسونگ

متهم کردن الجی توسط سامسونگ

مپانی سامسونگ بر سر یک ماجرای جدید به ال جی اتهام زد. این دو کمپانی کرده ای رقابت جدیدی را با یکدیگر آغاز کرده اند و درگیری های بینشان نیز با جدیت زیادی روی می دهد.

ماجرای درگیری میان ال جی و سامسونگ بر سر تخریب عمدی ماشین لباسشویی‌ های تولیدی سامسونگ دوباره از سر گرفته شده است. کمپانی سامسونگ از مدیر واحد لوازم خانگی ال جی به جرم آسیب زدن عمدی به ماشین لباسشویی هوشمند Crystal Blue سامسونگ در سپتامبر 2014 در نمایشگاه تجاری در برلین شکایت کرد.

ال جی حاضر به پرداخت غرامت به سامسونگ است، اما سامسونگ با شکایت از این شرکت علاوه بر دریافت خسارت خواستار محکومیت مدیران ارشد ال جی نیز می باشد و این ماجرا را وارد مرحله جدیدی کرد.

وکیل ال جی می گوید در حالی که کارکنان سامسونگ در کنار این ماشین‌ های لباسشویی حضور داشته اند شواهد کافی برای اثبات عمدی بودن تخریب وجود ندارد، اما سامسونگ این مساله را رد می کند.

سامسونگ قصد دارد این ماشین لباسشویی هوشمند را با قیمت 2700 دلار روانه بازار کند.

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir