مطالب داغ
صفحه اصلی » آموزشکده آل دیجی » مزایای شبکه 5G

مزایای شبکه 5G

بعد از شبکه 2 و 3 و 4 و حالا صحبت از 5 جی می باشد و در آن چکار می شود انجام داد

 

5g

 

?بازی و تجربه‌های جدید
دوست دارید با دوست خود در آن سوی آب‌ها بازی مجازی انجام دهید یا در خانه ساحلی مجازی خود قدم بزنید، هنگامی که در زیرزمین آپارتمان خود گیر افتاده‌اید؟ با استفاده از 5G، می‌توانید این کارهای خارق‌العاده را با هدست واقعیت مجازی خود انجام دهید.

?خودروهای بدون راننده
با استفاده از شبکه 5G، خودروها می‌توانند با سرعت کافی هماهنگ شوند و با کنترل‌کننده مرکز تقاطع‌ها و حتی با ماشین‌های مجاور خود ارتباط برقرار کنند.
مراقبت‌های بهداشتی از راه دور
پزشکی از راه دور با تکنولوژی 5G، آنقدر سریع و بدون لگ می‌شود که پزشکان می‌توانند برخی روش‌های پزشکی را از راه دور به آسانی برروی بیمار پیاده کنند.
?ویدیو کنفرانس
کیم معتقد است، راهی که برای ارتباطات خود در نظر گرفتیم، در آینده تصویری‌تر خواهد شد. تصور کنید برای صحبت با خانواده خود، از یک دوربین و کیفیت سوپرشارپ با وضوح بسیار بالا و بدون لگ استفاده می‌کنید، درست مانند زمانی که در کنار آن‌ها هستید. یا می‌توانید با گروه موسیقی خود، در خانه‌های مختلف، از طریق ویدیو تمرین کنید. ساده بنظر می‌رسد، اما شبکه‌های کنونی، یک ارتباط واقعی و دقیقی را ارایه نمی‌دهند.
?سرعت بالای وب موبایل
به یاد بیاورید، وقتی پیتر پارکر در مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز موتور جستجوی بینگ  را باز و عبارت دکتر کرت کانرز را جستجو و به سرعت نتایج را دریافت کرد. صفحات وب هیچوقت به این سرعت لود نمی‌شوند.

 

 

منبع : عصرشبکه

درباره ali

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952