مطالب داغ
صفحه اصلی » موبایل و تبلت » شاتل موبایل طرح ویژه اینترنت رایگان عرضه کرد

شاتل موبایل طرح ویژه اینترنت رایگان عرضه کرد

شاتل موبایل طرح ویژه اینترنت رایگان عرضه کرد

شاتل موبایل اعلام کرد که طرح ویژه اینترنت رایگان 3G و 4G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید ارائه می‌شود.

از ابتدای ماه مبارک رمضان و در قالب این طرح جدید، مشترکان قبلی و جدید شاتل موبایل که تا پایان بهار ۹۷ اقدام به خرید سیم‌کارت و فعال‌سازی آن کنند و در این بازه‌ی زمانی، حداقل ۱۵ دقیقه تماس خروجی داشته باشند، تا سقف ۲۰ گیگ اینترنت هدیه دریافت می‌کنند.

بر اساس این گزارش، مشترکان این اپراتور تلفن همراه کشور تا پایان ماه مبارک رمضان، به‌صورت هفتگی و در صورت برقراری ۱۵ تا ۳۰ دقیقه مکالمه خروجی طی یک هفته، ۱.۵ گیگابایت اینترنت همراه طی هفته بعد، در ازای ۳۰ تا ۴۵ دقیقه مکالمه ۳.۵ گیگابایت ترافیک 3G و 4G در هفته بعد و با برقراری ۴۵ تا ۶۰ دقیقه مکالمه ۷ گیگابایت اینترنت هفتگی و در صورت برقراری حداقل ۶۰ دقیقه مکالمه ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه ۷ روزه در هفته بعد روی سیم‌کارت شاتل موبایل خود دریافت می‌کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بسته‌های جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور به نشانی مراجعه کنند یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

درباره مهندس رضا نقاش زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

alldigi.ir