مطالب داغ
صفحه اصلی » آموزشکده آل دیجی » خاموش کردن نور دکمه های سامسونگ s7

خاموش کردن نور دکمه های سامسونگ s7

سامسونگ طبق عادت همیشگی، همراه با پرچمداران جدید خود، نسخه ی جدیدی از رابط کاربری اختصاصی تاچ ویز را نیز معرفی کرد. این رابط با سیستم عامل اندروید 6.0 مارشملو همراه شده است و هر دو تعداد زیادی ویژگی جدید را به پرچمداران سامسونگ اضافه نموده اند. در این میان سامسونگ به نسبت رابط کاربری خود شخصی سازی هایی را انجام داده است که بعضا به نفع کاربر نبوده است و برخی ویژگی های اندروید مارشملو مانند Adoptable Storage را از رابط کاربری خود حذف کرده است. اما سامسونگ گزینه ی خاموش کردن نور پس زمینه ی دکمه های لمسی خازنی که در دو طرف دکمه ی هوم قرار گرفته است نیز در نسخه ی جدید رابط کاربری خود حذف کرده است که مطمئنا برای بسیاری از کاربران کار جالبی نبوده است. در ادامه طی آموزشی نحوه ی خاموش کردن این دکمه ها را به شما نشان خواهیم داد.
گوشی های سامسونگ s7

در نسخه ی پیشین تاچ ویز، گزینه ای برای تغییر در پیکر بندی دکمه های لمسی خازنی گلکسی های سامسونگ وجود داشت و به کاربر اجازه میداد تا به سلیقه ی خود این نور را فعال یا کاملا غیر فعال کند. اما متاسفانه در نسخه ی جدید تاچ ویز این امکان حذف شده است این دکمه ها به طور مداوم روشن هستند که مطمئنا برخی از کاربران این را نمی پسندند.

به لطف متن باز بودن سیستم عامل اندروید، در این مواقع توسعه دهندگان به کمک کاربران میآیند و با اپلیکیشن های سوم شخص اینگونه کمبود ها به راحتی جبران میشود. خوشبختانه در این مورد هم برنامه نویسان اقدام به نوشتن اپلیکیشنی با نام Galaxy Button Lights کرده اند و نه تنها کاربران اس 7 و اس 7 اج، بلکه دارندگان گوشی های گلکسی نوت 5، اس 6 و اس 6 اج نیز میتوانند از این اپلیکیشن برای شخصی سازی نور پس زمینه ی دکمه های لمسی خازنی گلکسی خود استفاده کنند. اما کار با این برنامه چگونه است؟ باید گفت این برنامه رابط بسیار کاربر پسندی دارد و کار با آن بسیار راحت است.

در قدم اول شما باید به استور گوگل گوشی خود مراجعه کنید و اپلیکیشن Galaxy Button Lights را دانلود و نصب کنید. این برنامه ی جذاب کاملا رایگان است.
samsung s7

پس از نصب برنامه و اجرای آن با گزینه های متعددی روبرو میشوید که کاملا کارایی آن ها واضح است. فراموش نکنید پس از اعمال تغییرات دلخواه در این برنامه، گزینه ی Save Button backlight Behavior را انتخاب کنید تا تغییرات اعمال شوند.
samsung s7

توسط این برنامه شما به راحتی میتوانید تمامی نور های پس زمینه ی دکمه های لمسی خازنی را خاموش کنید.
samasung s7

یا در صورت خواسته ی خود ، چراغ ها را برای همیشه روشن بگذارید.
samsung s7

منبع: سخت افزار

درباره سید شهروز پیشوا

کارشناس ارشد رسانه آل دیجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت عمده تماس با 06132223952