مطالب داغ
صفحه اصلی » اخبار » تنظیمات تماس‏ های خود را با حرکت‏ دادن گجت کنترل کنید

تنظیمات تماس‏ های خود را با حرکت‏ دادن گجت کنترل کنید

تنظیمات تماس‏ها را با حرکت‏دادن گوشی کنترل کنید

 

موبایل و حرکات بدن
gestures beta

 

ویندوز فون پلت‌فرمی است که با دیگر سیست م‏عامل‏های موبایلی بازار چه از نظر ظاهری و چه نوع افرادی که آن را انتخاب می‏کند متفاوت است.
مایکروسافت یک ویژگی جدید به این سیستم ‏عامل با نام Gestures افزود.  Gestures به معنی حرکات بدن بوده و اکنون تنها برای گوشی‏های لومیا قابل دریافت است. قابلیت جدیدی که این برنامه به گوشی شما اضافه خواهد کرد توانایی کنترل تنظیمات تماس با حرکت دادن گوشی است. این به آن معنا است که شما می‏توانید بدون اینکه به صفحه گوشی هوشمند خود دست زده، به تماس‏های دریافتی پاسخ دهید، آن را رد کنید یا اعمال این‏چنین را اعمال کنید.
مایکروسافت در وصف امکانات این برنامه به این نکات اشاره کرده است: پاسخگویی خودکار تماس‏ها با قرار دادن تلفن در کنار گوش؛ قطع کردن صدای میکروفون با قرار دادن گوشی روی سطح افقی و صاف به‏ طوری‌که صفحه‏ نمایش رو به زمین باشد؛ فعال کردن بلندگو با قرار دادن گوشی روی یک سطح افقی و صاف به ‏طوری که صفحه‏ نمایش رو به آسمان باشد؛ فعال کردن حالت بی‏صدا در زمان زنگ خوردن گوشی با چرخاندن صفحه رو به سمت زمین. متاسفانه لومیا‌های ۵۳۰، ۶۳۰ و ۶۳۵ قادر به استفاده از این برنامه نیستند که احتمالا به‌خاطر نبود حسگرهای مورد نیاز است. طبق اعلام مایکروسافت پس از نصب و اجرای برنامه، گوشی نیاز به ریست شدن دارد تا یک آپدیت مختصر روی آن انجام شود.

منبع: فارنت

درباره سجاد قلمبر

سجاد قلمبر هستم متولد 14 فروردین 73 دانشجوی رشته معماری در دانشگاه علمی کاربردی اهواز. توسعه دهنده وب و رابط کاربری(User Interface) و علاقه مند به طراحی گرافیک هستم و همیشه به دنبال سبک و مُتدهای جدید دیزاین. فوق العاده عاشق موزیک اینسترومنتال (بی کلام) و کارهای دَن گیبسون ، سکرت گاردن ، ونجلیس و شلتر پوینت رو دنبال میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

alldigi.ir